۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

گلهای بازی: لوانته ۳ – رئال سوسیداد ۰

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: ویارئال ۰ – اسپانیول ۰

خلاصه بازی: سلتاویگو ۱ – ختافه ۱

کد خبر: 303579 | تاریخ انتشار: ۲۱:۰۸:۵۵ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

زین الدین زیدان: برای پیروزی در این دیدار سخت اماده ایم


زین الدین زیدان: برای پیروزی در این دیدار سخت اماده ایم

زین الدین زیدان

زین الدین زیدان

به گزارش ورزش ۱۱، تیم فوتبال رئال مادرید پس از چند هفته نتیجه نگرفتندر لا لیگا اسپانیا باید در هفته چهارم  از ساعت ۲۳:۱۵ در خانه رئال سوسیه داد به زمین برود، زیدان در کنفرانس خبری قبل از این دیدار گفت:

-

قطعا فردا بازی سختی را پیش رو داریم این را می توان از رتبه سوسسیه داد در جدول فهمید، پس از دو تساوی تلخ در خانه اصلا دوست نداریم که در این دیدار با نتیجه ای به جز پیروزی از زمین مسابقه خارج شویم.نتایج منفی گذشته روی عملکرد ما در این بازی تاثیر نخواهد داشت و با تمام قدرت به میدان می‌رویم. چون هدفی غیر از کسب ۳ امتیاز نداریم.متاسفانه در این بازی کروس و وایخو را در اختیار نداریم.

-

او همچنین در مورد ستاره پرتغالی خود افزود:

-

خوشبختانه این بازی آخرین جلسه محرومیت رونالدوست. او بازیکن بسیار مهمی است و به وجودش نیاز داریم. البته بازیکنان بزرگ تیم در روزهای غیبت رونالدو خیلی خوب کار را  پیش بردند. محرومیت او توفیق اجباری بود چون حالا خوب استراحت کرده و سرحال‌تر از همیشه بازمی‌گردد.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر