سیدبندی جام جهانی ۲۰۱۸ اعلام شد

پرو ۲_۰ نیوزلند؛ پرو آخرین مسافر روسیه

پرو آخرین تیم راه یافته به جام جهانی شد

۳۰۲ Found

تاریخ انتخاب سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا اعلام شد

آنچلوتی یا مانچینی سرمربی آینده آتزوری می‌شوند

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 317437 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲:۳۷ - پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

سامری: هواداران از هفته چهارم به بعد تیم نفت واقعی را خواهند دید


سامری: هواداران از هفته چهارم به بعد تیم نفت واقعی را خواهند دید

  • #بسکتبال پالایش نفت آبادان
  • #پتروشیمی بندرامام
  • #هماد سامری

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: به طور حتم هواداران می‌توانند از هفته چهارم یا پنجم، تیم نفت واقعی را ببینند.


 

حماد سامری شامگاه امروز پس از باخت تیمش مقابل پتروشیمی بندرامام خمینی در جمع خبرنگاران افزود: امروز بازی از طرف ما خوب نبود، همان‌طور که پیش‌تر هم گفتم بازیکنان تیم ما هنوز به آن هماهنگی لازم نرسیده‌اند، بازیکنان خارجی ما تازه به جمع ما اضافه شدند و فرصت کافی را برای هماهنگی نداشتیم.

وی اظهار کرد: همان‌طور که مشهود بود در نیمه دوم توانستیم بهتر از نیمه نخست عمل کنیم، به هر حال قدری زمان احتیاج داریم تا به آن هماهنگی لازم برسیم. به طور حتم از هفته چهارم و پنجم می‌توانیم آن نفت واقعی آبادان را نمایش دهیم الآن آن تیمی که باید باشیم به هیچ وجه نیستیم و قدری نیاز به فرصت و زمان داریم.

سامری تصریح کرد: در زمان حاضر ایرادات تیم متوجه من است و بایستی با تلاش و سرعت بیشتری تیم را به آن شرایط آرمانی خودش برسانم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: بازیکنان خارجی ما برای نخستین بار است که وارد لیگ ایران شده‌اند و با تیم و شرایط آشنایی ندارند. بازیکن انگلیسی ما تا الآن حتی یک بازی تمرینی هم با سایر بازیکنان نداشته اما به هر حال دیدم که نیمه دوم، هم شرایط تیمی ما و هم بازیکنان خارجی ما بهتر بازی کردند.

سامری افزود: اگر اختلاف امتیاز نیمه نخست نبود شاید با بازی نیمه دوم می‌توانست نتیجه تغییر کند اما احتیاج به زمان داریم.

وی اظهار کرد: قرعه بازی ما با پتروشیمی قدری بد موقع رقم خورد به هر حال تیم پتروشیمی تدارک بازی آسیایی دیده بود و شرایط تیم‌ها با هم متفاوت بود.

سامری در مورد بازی بعدی نفتی‌ها که در تبریز و در مقابل تیم شهرداری این شهر برگزار می‌شود، تصریح کرد: تیم شهرداری تبریز نیز تیم بسیار خوب و پرمهرِ ای است، متأسفانه در چهار یا پنج هفته نخست قرعه بیشتر بازی‌های ما با رقبای اصلی‌مان افتاده اما به هر حال این بازی تمام شد و بایستی تیم را به شرایط بازی با تبریز برگردانیم.

دیدار تیم‌های بسکتبال پالایش نفت آبادان پتروشیمی بندر امام که امروز از ساعت ۱۶ در محل سالن ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد با نتیجه ۸۰ بر ۶۴ به سود پتروشیمی به پایان رسید.

سامری: هواداران از هفته چهارم به بعد تیم نفت واقعی را خواهند دید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر