همدانی: خالقی‌فر امکان ندارد خودش را به مصدومیت بزند!

سپاهان ۲ – پرسپولیس ۲ ؛ شاهکار «بیرانوند» برای رعایت عدالت

میثاقیان: ۲۰ موقعیت گلزنی داشتیم، اما چه فایده!

سپاهان ۲-۲ پرسپولیس؛ دوئل کروات‌ها برنده نداشت

۳۰۲ Found

استقلال خوزستان ۰ – سپیدرود ۰ ؛ استقلال تهران قعرنشین شد!

۱۰ درصد قرارداد بازیکنان و مربیان سیاه‌جامگان کسر شد

استقلال خوزستان ۰-۰ سپیدرود رشت؛ نتیجه ای که استقلال را به قعر جدول فرستاد

جهانبازی:‌ ۲ گل پرسپولیس به درستی مردود اعلام شد

دانشور: از بدبیاری ما بود که در نیمه‌نهایی دو ایرانی به هم رسیدند

پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان در نیمه نخست

توقف خانگی پانیونیوس در حضور حاج صفی

کد خبر: 302720 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۸:۰۹ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

سراج: فوتبال امروز روی بی رحم خود را به ما نشان داد


سراج: فوتبال امروز روی بی رحم خود را به ما نشان داد

بهنام سراج

بهنام سراج

به گزارش ورزش ۱۱، بهنام سراج سرمربی صنعت نفت آبادان پس از شکست دو بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت، از نتیجه بازی ناراضی بود و معتقد بود فوتبال امروز روی بی رحمش را به این تیم نشان داده است.

 

به نقل از تسنیم؛ بهنام سراج پس از شکست ۲ بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل سپیدرود رشت، اظهار داشت: در شرایطی بازی را واگذار کردیم که برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودیم. فرصت‌های زیادی داشتیم که منجر به گل نشد، اما سپیدرود از موقعیت‌های اندک خود استفاده کرد و ما را برد. به دلیل باخت سپیدرود در جام حذقی، بازیکنان این تیم انگیزه زیادی داشتند. آنها فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. سپیدرود از پشتوانه خوب هواداران برخوردار است.  هواداران شمالی، همانند تماشاگران ما یار دوازدهم تیم خودشان هستند.

وی افزود: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت. اگر کرار جاسم ۲۰۰ بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند، اما زمین چمن ورزشگاه عضدی در نحوه بازی ما تأثیر داشت و باعث شد که از کیفیت بازی‌مان کاسته شود. این اولین پنالتی بود که کرار جاسم خراب کرد.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که به‌ جای فراز کمالوند در نشست خبری شرکت کرده بود، خاطرنشان کرد: سپیدرود برای برد به میدان آمده بود و جانانه بازی کرد. بابت این پیروزی به آنها تبریک می‌گویم. فوتبال امروز روی دیگر خود را به ما نشان داد. شاید بد عمل کردیم و بازیکنان‌مان انگیزه کافی نداشتند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار