قاب خاطره / به یاد نبردهای آسیایی مسعود هاشم‌زاده

آغاز مسابقات راگبی بانوان قهرمانی کشور به میزبانی گرگان

کومان: مطمئن نیستم بگذارند به کارم در اورتون ادامه دهم

جولیان دراکسلر: نیمار فوق العاده است

۳۰۲ Found

هیچ کار عمرانی انجام نشده ای در نقش جهان نداریم

نیمار: چیزی که دیشب رخ داد فوتبال نبود

برنامه‌های تیم فوتبال جوانان ایران مشخص شد

قوچان نژاد: از شکست سنگین هیرنوین به شدت ناراحتم

امباپه «پسر طلایی اروپا» شد

اظهار نظر جالب سوپر ماریو در مورد رئال و بارسا

واکنش قمری به دست‌فروشی بانوی رکابزن؛ برای موفقیت در جاکارتا نیاز به دوچرخه‌های جدید داریم

کد خبر: 277885 | تاریخ انتشار: ۸:۰۰:۴۶ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

سران چینی میلان ، رکورد هزینه های نقل و انتقالاتی را شکستند


سران چینی میلان ، رکورد هزینه های نقل و انتقالاتی را شکستند

لی یونگ هونگ

لی یونگ هونگ

به گزارش ورزش ۱۱، باشگاه آث میلان به لطف مالک جدید چینی خود، تا به اینجای کار توانسته است پر کار ترین و فعال ترین باشگاه حاضر در فصل نقل و انتقالاتی تابستان ۲۰۱۷/۱۸ جهان فوتبال باشد.

 

روسونری ها با مدیریت لی یونگ هونگ ، مالک جدید چینی خود تا به اینجای کار که تقریبا اواسط فصل نقل و انتقالات تابستانی محسوب می شود توانسته اند مبلغ ۲۰۹/۵ میلیون یورو برای خرید های خود هزینه کنند و همچنان به دنبال اضافه کردن چند بازیکن دیگر از جمله : آلوارو موراتا، پیر امریک اوبامیانگ و بلوتی به تیم خود هستند که قطعا این رقم یک دهک دیگر افزایش خواهد یافت!

 

در دنیای فوتبال و به خصوص بخش مدیریتی این مسئله تقریبا دیگر عادی شده است که مدیر های جدید باشگاه های نام دار برای ایجاد محبوبیت نزد هواداران و ایجاد هیجان در بین آنها، در اوایل حضور خود در باشگاه هزینه های هنگفت نمایند تا دل هواداران تیم را بدست بیاورند.

 

رومن آبراموویچ مالک باشگاه چلسی تا پیش از رکورد هزینه کردن در بازار نقل و انتقالاتی را به نام خود ثبت کرده بود؛ او در تابستان سال ۲۰۰۳ مبلغ ۱۶۷/۵ میلیون یورو در باشگاه چلسی هزینه کرد ، او دامین داف را با مبلغ ۲۴/۵ ، هرنان کرسپو ۲۴/۲ و ورون با مبلغ ۲۱/۵ میلیون یورو از بازیکنان گران قیمت وارد شده به باشگاه چلسی بودند که با دیگر خرید های باشگاه مجموعا رکورد ۱۶۷/۵ میلیون یورو را برای باشگاه و آبراموویچ به ارمغان آوردند.

 

باشگاه منچستر سیتی نیز در تابستان سال ۲۰۰۸ تحت مدیریت۱۵۷/۳ میلیون یورو هزینه کرد تا پس از چلسی در رتبه دوم قرار بگیرد، در رتبه سوم پیتر لیم اهل سنگاپور مالک باشگاه والنسیا با مبلغ ۱۴۳/۳۷ میلیون یورو در تابستان ۲۰۱۵ ؛ و به ترتیب ناصر الخلیفی اصالتا قطری مالک باشگاه پاری سن ژرمن با مبلغ ۱۰۷/۱ میلیون یورو در تابستان ۲۰۱۱ و بنیدتو مالک آمریکایی باشگاه رم با مبلغ ۹۱/۲ میلیون یورو در تابستان ۲۰۱۱ در رتبه های چهارم و پنجم جای دارند.

 

یانگ هونگ چینی مالک چینی باشگاه آث میلان با پس زدن تمامی مالک های نام دار باشگاه های بزرگ با هزینه ای بالغ بر ۲۰۹/۵ میلیون یورو خود را در صدر این لیست قرار دهد؛ این تاجر مشهور چینی در ماه آوریل با مبلغ ۷۴۰ میلیون یورو جهت خرید سهام باشگاه آث میلان هزینه کرد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار