۳۰۲ Found

انگیزه‌های یرکوویچ مقابل استقلال

سرنوشت مبهم بازیکن پرسپولیس

آنچه جلال حسینی دارد و دیگران ندارند

وقتی سر پرسپولیس و استقلال منت می‌گذارند

سیاه‌جامگان- استقلال؛ حساس‌تر شد

افشاگری جدید علی کریمی علیه فدراسیون فوتبال

شارلوا با دبل رضایی به پیروزی رسید

پرونده خاوری روی میز ۲ قاضی معروف

سردار سلیمانی خیلی‌ها را شگفت‌زده کرد

اولتیماتوم استاندار کرمانشاه به دستگاه های اجرایی

پاسخ ایران به اظهارات وزیر امور خارجه فرانسه در ریاض

کد خبر: 328436 | تاریخ انتشار: ۶:۲۰:۳۲ - چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

سرنوشت رضاییان پیش روی اشکان دژاگه در پرسپولیس


سرنوشت رضاییان پیش روی اشکان دژاگه در پرسپولیس


مدتهاست که بحث حضور اشکان دژاگه در پرسپولیس مطرح شده. اشکان از چند ماه پیش به این طرف بازیکن آزاد است و پرسپولیس هم با توجه به محرومیتی که اخیرا با آن مواجه شده، تنها تا پیش از زمستان سه بازیکن آزاد می‌تواند جذب کند.
 
 
کنار هم قرار دادن همین دو گزاره ساده، همه فوتبال ایران را به این نتیجه رسانده که اشکان می‌تواند گزینه مناسبی برای سرخپوشان باشد، با این وجود برانکو تمایلی به استخدام این بازیکن ندارد.
 
 
سرمربی کروات پرسپولیس در این مدت بارها به سوالاتی در مورد جذب دژاگه جواب‌های سربالا داده تا نشان بدهد کاپیتان تیم ملی را نمی‌خواهد.
 
 
 
با این وجود تحرکات برای پیوند زدن اشکان به پرسپولیس کماکان ادامه دارد. این وسط حتی شایعه شده ممکن است حسین هدایتی هم به حضور دژاگه در پرسپولیس تمایل داشته باشد و بخواهد این انتقال را تسهیل کند. البته صحت و سقم این شایعه مشخص نیست، اما به هر حال این روزها چنین مطالبی از گوشه و کنار به گوش می‌رسد.
 
 
در مجموع اگر برانکو اشکان را نمی‌خواهد (که اینطور به نظر می‌رسد) شاید صلاح نباشد که دیگران برای حضور او در پرسپولیس اصرار کنند. برانکو پیش از این نشان داده وقتی میلش به استفاده از یک بازیکن نباشد و خودش به این جمع‌بندی نرسد که او برای تیمش مفید است، نمی‌تواند رابطه خوبی با وی برقرار کند.
 
 
 
 
 
شاید بزرگترین مثال در این مورد رامین رضاییان باشد؛ دفاع راست هجومی فوتبال ایران که یکی از ارکان زیبایی بی‌نظیر بازی پرسپولیس در لیگ پانزدهم بود. او در آن فصل تقریبا در تمام دقایقی که مجوز بازی داشت به میدان رفت، اما بعد از آن به تلفن‌های برانکو جواب نداد و سعی کرد این تیم را بپیچاند؛ آنچه رامین را از چشم برانکو انداخت. پس از آن اتفاق خیلی‌ها واسطه شدند و با کلی اصرار و پافشاری رضاییان را به پرسپولیس برگرداندند، اما دل برانکو هیچ‌وقت با او صاف نشد و نهایتا هم در یک فرصت مناسب عذر این بازیکن را خواست.
 
 
 
 
البته هنوز هیچ‌کس نمی‌داند نگاه دژاگه به احتمال حضورش در پرسپولیس چیست و اصلا او یک سر سوزن به چنین امکانی فکر می‌کند یا نه؛ اما در مجموع بهتر است شأن جایگاه این ستاره محجوب حفظ شود. حیف است که این وسط یکی پول انتقال او را بدهد و یکی هم رای برانکو را برند، اما در نهایت دژاگه در پرسپولیس به سرنوشت رضاییان دچار شود. کاش حرمت کاپیتان تیم ملی حفظ شود و صفر تا صد این موضوع را به خود برانکو وا بگذارند.

خبر سرنوشت رضاییان پیش روی اشکان دژاگه در پرسپولیس از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار