زبیدی: فولاد خوش‌شانس است و مربی باهوشی هم دارد

زخم سه باخت متوالی روی دلم ماند/ تقابل با شمس برایم حساسیتی ندارد

نظری: برد برابر مقاومت کمک می‌کند تا به مسابقات برگردیم/ در ۹ هفته پیش‌رو ممکن است هر اتفاقی بیفتد

لهستان آماده میزبانی از ستاره‌های جهان

۳۰۲ Found

قمری: با توجه به شرایط مالی سرمربی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت انتخاب می‌شود

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

انگلیس و برزیل به تساوی رضایت دادند

کد خبر: 326733 | تاریخ انتشار: ۷:۲۶:۳۳ - شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

سلطانی‌فر: بیشتر بدهی مالیاتی پرسپولیس و استقلال واقعی نیست


سلطانی‌فر: بیشتر بدهی مالیاتی پرسپولیس و استقلال واقعی نیست

مسعود سلطانی‌فر

مسعود سلطانی‌فر

به گزارش ورزش ۱۱  و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر پس از تعیین تکلیف بدهی انباشته شده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: برای مشکل مالیاتی سرخابی‌ها زمانی که با مسئولین سازمان مالیاتی جلسه گذاشتیم و عنوان کردیم اعداد و ارقامی که از آن به عنوان بدهی مالیاتی یاد می کنید به خاطر عدم حسابرسی، مشخص نکردن طراز مالیاتی و ارائه اظهارنامه مالیاتی از سوی مدیران وقت بوده واقعی نیست، پذیرفتند تا این موضوع بررسی شود.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید به این نکته که با تغییر رویکردها و باوری که مجموعه دولت نسبت به رسیدگی به امور ورزش دارد، گفت: انصافاً از زمان حضورم در وزارتخانه موردی نبوده که مراجعه کنم و دولت همکاری نداشته باشد. در خصوص بررسی بدهی مالیاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز در کمیسیونی با دستور وزیر اقتصاد و دارایی سابق این موضوع مجدداً بررسی می‌شود.

وی با بیان این که بخش قابل توجهی از این بدهی مالیاتی واقعی نیست، چرا که استقلال و پرسپولیس درآمدشان همیشه سربه‌سر و یا کمتر از هزینه‌هایشان بوده و به همین دلیل مالیاتی از این جهت به آن ها تعلق نمی‌گیرد، گفت: به نظر من اگر در این دوره ۶ ماه تا یک سالی که فرصت داریم این بررسی‌ها را انجام دهیم به احتمال زیاد بخش قابل توجهی از این بدهی تعیین تکلیف می‌شود.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار