۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 303221 | تاریخ انتشار: ۵:۵۹:۳۷ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

سپاه به مراکز کنترل فرماندهی آمریکا نفوذ کرده است


سپاه به مراکز کنترل فرماندهی آمریکا نفوذ کرده است


سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه  شامگاه جمعه ۲۴ شهریور در یک برنامه تلویزیونی درباره سخت‌ترین عملیات‌هایی که در دوران دفاع مقدس در آنها حضور داشته است اظها کردک من در برخی از عملیات‌ها به عنوان تک تیر انداز حضور میافتم. و شرایط این عملیات‌ها به گونه‌ای بود که به طور مثال ۳۵۰ درشب به عملیات می‌رفتیم اما صبح تنها ۱۷۵ باز می‌گشتیم.
 
 
وی عملیات‌های کربلای ۵ و ولفجر ۸ راز از سخترین عملیات‌هایی که در آن حضور داشته نام برده و گفت: من در عملیاتی‌های حضور داشتم که اسلحه نداشیم و می‌رفتیم تا با سلاح دشمن با آنها بجنگیم. ابتدای جنگ سپاه هیچ چیز نداشت اما زمانی که جنگ تمام شد ما تیپ، لشکر، زرهی ، توپخانه و نیروی پیاده داشتیم.
 
 
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با اشاره به تجهزیات و امکانات در اختیار سپاه  تاکید کرد: امروز زمانی که دشمنان نسبت به سپاه حمله و ت هاجمی می کنند و خط قرمزشان را سپاه می دانند و احساس می‌کنند که اگر سپاه نباشد همه مشکلاتشان حل خواهد شد به دلیل این استکه سپاه قدرمتمند است.
 
 
حاجی زاده اظهار کرد: آنچه که از سپاه قابل مشاهده است بخشی از قدرت آن است و بسیاری از قدرت و توانمندی سپاه را نمی‌توان رسانه ای کرد اما امریکا و رژیم صیهونیستی قدرت سپاه را به خوبی می‌فهمند و می‌دانند که نمی‌شود با این سپاه شوخی کرد.
 
 
وی با تاکید بر این که قدرت سپاه قدرت اول منطقه است خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها  آمده بودند تا حکومت عراق و سوریه را در اختیار بگیریند و آنها را تجزیه کنند در این زمینه چنان که به صحبت‌های ۵ و ۶ سال قبل آنها و ما نگاه کنیم مشخص  است  آنها چه می گفتندو ما چه می گفتیم و الان چه اتفاقی افتاده است؛ امروز  که  خواسته‌های  ایران محقق می‌شود معلوم می‌شود ما قدرتمندیم.
 
 
وی همچنین گفت: من در دنیا ارتشی همتراز سپاه پاسداران نمی‌بینم ادامه داد:‌ بسیاری از ارتش‌های دنیا برای مقابله با تکفیری‌ها جمع شدند اما همه در گل تپیدن و گیر کردند.

خبر سپاه به مراکز کنترل فرماندهی آمریکا نفوذ کرده است از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار