تقابل دوباره طیبی با ستاره پرتغالی اینتر مویستار + عکس

۳۰۲ Found

نخستین پیروزی نماینده تهران در روز شکست مس و پتروشیمی

ایرانپوریان: به گروسیان گفتم من هم از این اشتباهات کرده‌ام

قلعه نویی: اشتباهات داوری کمر تیم ما را شکسته

پیروزی پتروشیمی در جدال جنوبی‌ها و شکست «مهرام»

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

شاهین‌طبع: هنوز نمی‌توان در مورد آمادگی تیم‌ها حرف زد

کمالوند: بابت این برد از بازیکنانم تشکر میکنم

مرزبان: بازی که باید می بردیم را باختیم

۳۰۲ Found

نظر محمدی: بازی پرفشاری را شاهد بودیم

کد خبر: 313874 | تاریخ انتشار: ۷:۴۸:۲۷ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

سید بندی جام جهانی؛ حضور ماتادور ها در سید دو و احتمال تشکیل گروه مرگ


سید بندی جام جهانی؛ حضور ماتادور ها در سید دو و احتمال تشکیل گروه مرگ


به گزارش ورزش ۱۱، رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در  بیشتر نقاط جهان به پایان رسیده است و فقط چند بازی از قاره آفریقا و بازی های پلی آف باقی مانده است تا تکلیف تیم های باقی مانده برای صعود مشخص شود.
 
اما بامداد امروز تیم ملی آرژانتین با هتریک لیونل مسی توانست اکوادور را شکست دهد و به صورد مستقیم راهی  روسیه شود. برد تیم ملی آرژانتین برای فوتبال اسپانیا گران تمام شد. با برد آلبی سلسته این تیم  هم توانست به جام جهانی صعود کند و هم در سید یک این رقابت ها برای قرعه کشی حضور داشته باشد.

تیم های صعود کننده به جام جهانی تا به این لحظه
تیم های صعود کننده به جام جهانی تا به این لحظه

با تغییر قوانین فیفا از این پس تیم های  حاضر در جام جهانی بر اساس آخرین رنکینگ در فیفا سید بندی می شوند و با توجه به نتایج چند وقت اخیر تیم ملی اسپانیا به احتمال زیاد در سید دو قرار می گیرد تا شاهد رویارویی حداقل دو تیم بزرگ در دور گروهی باشیم. شاید هتریک مسی را بتوان انتقام غیر مستقیم او از دولت مرکزی اسپانیا قلم داد کرد چرا که او از کودکی در لاماسیا حضور داشته و  قلبش نزدیک به مردم کاتالونیا و بارسلون نیز هست.

آلمان، برزیل، پرتغال، آرژانتین، بلژیک و لهستان شش تیم اول در رنکینگ هستند که صعودشان به جام جهانی قطعی شده است و  باید به عنوان سر گروه در جام جهانی حضور داشته باشند اما دو سر گروه باقی مانده هم یکی به تیم ملی روسیه که میزبان است  می رسد  و دیگر سهمیه هم به تیم ملی فرانسه یا سوییس(در صورت ره یابی به جام جهانی) اختصاص داده می شود و  دست اسپانیا که در رده ۱۱ قرار دارد از رسیدن به گلدان یک کوتاه خواهد بود. با این شرایط حداقل یک گروه مرگ در جام جهانی خواهیم داشت.

رنکینگ فیفا بر اساس عملکرد کلیه رده های ملی  به تیم ها امتیاز می دهد و با توجه به این که تیم ملی ایران در ۵ رده به جام جهانی راه یافته  است و تیم ملی نوجوانانمان نیز نتایج درخشانی را در هند گرفته بعید نیست که حتی به سید دو صعود کنیم. در حال حاضر ایران با رنکینگ ۲۵ در سید سه قرار دارد و با توجه به نتایج چند وقت اخیر تیم ملی اگر به سید دو صعود نکند حداقل در سید سه باقی می ماند تا امید بیشتری برای صعود داشته باشیم.

http://www.varzesh11.com/

http://www.varzesh11.com/

http://www.varzesh11.com/

قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دهم آذر ماه با مشخص شدن چهره تمام ۳۲ تیم راه یافته به این رقابت‌ها (۹ تیم دیگر باقی مانده است) برگزار خواهد شد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار