گلهای بازی: اسپارتاک ۵ – سویا ۱

تمسخر بنزما توسط لینه کر

گلهای بازی: لایپزیگ ۳ – پورتو ۲

گواردیولا: شاهد بازی هیجان انگیزی بودیم

خلاصه بازی؛ پرسپولیس ایران ۲ – الهلال عربستان ۲

ناواس: غیر ممکنه از نتیجه راضی باشیم

خلاصه بازی: موناکو ۱ – بشیکتاش ۲

استیلی: پرسپولیس باید لیگ قهرمانان آسیا را فراموش کند و به فکر دربی باشد

خلاصه بازی؛ مالی ۵ – عراق ۱

ماریبور ۰_۷ لیورپول؛ آتش بازی لک لک ها در لوجتسکی

۳۰۲ Found

خلاصه بازی؛ انگلیس ۰ (۵) – ژاپن ۰ (۳)

کد خبر: 277617 | تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲:۲۵ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

شرط باشگاه ذوب برای قلعه نویی


شرط باشگاه ذوب برای قلعه نویی

امیر قلعه نویی

امیر قلعه نویی

به گزارش ورزش ۱۱ ، بر خلاف انتظار خیلی ها امیر قلعه نویی در ذوب آهن خرید گران قیمت برای تیمش نداشت و برای بستن تیمش با محدودیت های زیادی همراه شد. این اتفاق خیلی عجیب نیست از این جهت که سعید آذری یکی از مخالفان آمدن قلعه نویی به تیمش بود چرا که اعتقاد داشت او مربی پر هزینه ای است و در هر تیمی کار کرده بودجه زیادی در اختیارش بوده است.

با این وجود قلعه نویی با فشار برخی از اعضای هیات مدیره و همچنین بازیکنان این تیم، سرمربی ذوب آهن شد. از آنجا که آذری قصد داشت تیمش در فصل نقل و انتقالات با کمترین هزینه بسته شود خیلی خوب به هدف خود رسید. در این میان هم قلعه نویی مجبور شد خودش را با شرایط باشگاه وفق دهد و در این باره نیز سکوت اختیار کرد.

نکته قابل توجه اینکه دغدغه قلعه نویی برای انتخاب مهاجم خارجی تیمش است که باشگاه نتوانسته یا نخواسته هیچ یک از نفرات برگزیده شده او را به خاطر مسایل مالی جذب کند. اخیرا هم از سوی باشگاه ذوب آهن به ژنرال گفته شده دنبال مهاجم ۱۵۰ هزار دلاری باشد در حالی که قلعه نویی در تیم های قبلی اش مهاجمان چند صد هزار دلاری به خدمت می گرفت.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار