۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 277318 | تاریخ انتشار: ۴:۵۹:۴۴ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

شرط حضور قطعی مجتبی جباری در استقلال


شرط حضور قطعی مجتبی جباری در استقلال

با انتشار اخبار مصدومیت جزیی مجتبی جباری در اردوی ارمنستان و البته انتشار عکسی که ووریا غفوری پخش کرده بود و البته در آن عکس زانوی چپ جباری باند پیچی شده بود حالا باید دید جباری در استقلال می ماند یا اینکه او یکی از سه خط خورده بزرگسالان است؟
 
 
 
استقلال باید سه بازیکن را از لیست بزرگسالان خود خارج کند و در این رابطه گمانه زنی هایی هم صورت گرفته است اما وضعیت جباری شاید موجب شده که منصوریان روی خط زدن نام بازیکن اندکی تامل کند و بررسی های بیشتری انجام دهد.
 
 
 
آخرین خبرها حکایت از این دارد که منصوریان تاکید کرده که جباری باید در تست پزشکی شرکت کند و بعد در مورد او تصمیم گیری شود. جباری البته در اولین فشار بدنسازی با زانویی ورم کرده مواجه شد اما منصوریان و باشگاه استقلال سعی دارند بدون تست پزشکی هیچ تصمیمی نگیرند و عجولانه اشتباه نکنند.
 
 
 
حالا باید دید هواداران استقلال که اشتیاق فراوانی برای دیدن بازی جباری  دارند بالاخره می توانند این بازیکن را با پیراهن استقلال در زمین ببینند یا اینکه نتیجه تست پزشکی جباری را از استقلال دور می کند؟
 
 
 
آنچه مسلم است اینکه جباری دوست دارد به هر شکل ممکن برای استقلال بازی کند و با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کند اما در این زمینه باید تست پزشکی آخرین وضعیت را روشن کند و اگر نتیجه تست مثبت نباشد شاید خود جباری از لیست خارج شود.

خبر شرط حضور قطعی مجتبی جباری در استقلال از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار