۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

کد خبر: 302514 | تاریخ انتشار: ۸:۴۰:۵۳ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

شروع ماراتون لیگ اروپا؛ آرسنال وآث میلان در خط استارت


شروع ماراتون لیگ اروپا؛ آرسنال وآث میلان در خط استارت

لیگ اروپا

لیگ اروپا

به گزارش ورزش ۱۱، مرحله گروهی لیگ اروپا امشب آغاز می شود و ۴۸ تیم حاضر هیجان خاصی را در شهر به شهر اروپا وارد می کنند.  از آرسنال،  آث میلان، اورتون، لاتزیو و لیون می توان به عنوان شاخص ترین تیم های امسال یاد کرد. فصل گذشته منچستر یونایتد با خوزه مورینیو قهرمان این رقابت ها شد و این فصل هم دو تیم انگلیسی جزو مدعیان اصلی هستند.

گروه بندی لیگ اروپا 2017/18
گروه بندی لیگ اروپا ۲۰۱۷/۱۸

در گروه H  این بازیها آرسنال به مصاف کلن می رود. ونگر که در طول سال های مربی گریش به مقام اروپایی در خور توجهی دست نیافته است این فصل فرصت خوبی دارد که حداقل در لیگ اروپا قهرمان شود. بازی های زیاد و روند فرسایشی این بازی ها می توانند کمک زیادی به این تیم انگلیسی بکند چرا که آنها نشان داده اند در بهره گیری از جوانان و استفاده از بازیکنانی که تجربه زیادی ندارند خبره اند.

 

اما رقیب سر سخت آرسنالی ها در این دوره تیم متحول شده آث میلان با مالکان چینی اش است، آنها سرمایه گذاری زیادی در این فصل روی تیم خود کرده اند. وینچنزو مونتلا این فصل کار سختی در میلان پیش رو دارد چرا که هیچ بهانه ی برای عدم نتیجه گیری از جانب مالکان و طرفداران روسونری پذیرفته نخواهد بود آنها بونوچیی را به میلان آورده اند که خط دفاعی هر تیمی ارزوی داشتنش را می کند. میلانی هادر گروه D امشب میهمان استریا وین اتریش اند.

بونوچی

بونوچی
زیبا ترین و نزدیک ترین نتایج گروهی لیگ اروپا را باید در گروهE  شاهد باشیم چرا که حضور لیون و اورتون جذابیت خاصی به این گروه داده است. با بازگشت وین رونی به خانه اورتون به تیمی قدرتمند تبدیل شده که تا به الان به راحتی مقابل قول های فوتبال انگلیس باج نداده است.تافی های بندر لیورپول را باید یکی از مدعیان اصلی جام قهرمانی دانست.

البته نباید لاتزیو را هم از قلم انداخت تیمی که همین هفته گذشته در سری  آ ایتالیا ۴ -۱ اث میلان را با درخشش ایموبیله شکست داد. تیمی قدرتمند که در گروه K  در اولین بازی خودمیهمان ویتسه آرنهایم است .

برنامه بازی های امشب لیگ اروپا
برنامه بازی های امشب لیگ اروپا

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر