شرکت آمریکایی شاکی جدید پرسپولیس!


شرکت آمریکایی شاکی جدید پرسپولیس!

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

به گزارش ورزش ۱۱ ، باشگاه لس‌آنجلس بلوز ساکر کلاب آمریکا توافقنامه‌ای را با باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۸ شهریور ۹۱) در خصوص انتقال امیر عابدزاده به جمع سرخپوشان تهرانی امضا کرد که بر اساس آن باشگاه پرسپولیس پذیرفت در قبال صادر شدن کارت ITC این دروازه‌بان ایرانی، غرامت فسخ قرارداد وی را به باشگاه لس‌آنجلس بلوز بپردازد. عابدزاده آن موقع تا پایان فصل ۲۰۱۳ USL آمریکا با این باشگاه آمریکایی قرارداد داشت.

طبق این توافق، باشگاه پرسپولیس باید در سه قسط رقم این انتقال را که ۱۵۰ هزار دلار بود، به باشگاه لس‌آنجلس بلوز می‌پرداخت. قسط اول که ۲۵ هزار دلار بوده در  تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۶ شهریور ۹۱) به‌صورت نقدی توسط رویانیان به علی منصوری، مالک باشگاه لس‌آنجلس بلوز پرداخت شد.

قسط دوم ۵۰ هزار دلار بوده که قرار بود باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۸ شهریور ۹۱) هنگام امضای توافقنامه به نماینده باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز در ایران بپردازد که باشگاه پرسپولیس ۱۵ هزار دلار را به‌صورت نقدی و ۳۵ هزار دلار باقیمانده را در قالب یک چک به‌تاریخ یک هفته بعد به نماینده باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز می‌دهد.

قسط سوم نیز ۷۵ هزار دلار بوده که باشگاه پرسپولیس باید به‌هنگام امضای قرارداد با عابدزاده در نیم‌فصل دوم لیگ برتر ایران در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۱۳ (۳۰ بهمن) می‌پرداخته که چکی برای چهار ماه بعد به نماینده این باشگاه آمریکایی می‌دهد.

با توجه به پاس نشدن چک‌ باشگاه پرسپولیس، باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز از طریق فیفا به‌دنبال رسیدن به حق خود است که تصویر این نامه را در زیر مشاهده می‌کنید.

http://www.varzesh11.com/
 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است