صعود وایکینگ ها به عنوان آخرین نماینده اروپا به جام جهانی


صعود وایکینگ ها به عنوان آخرین نماینده اروپا به جام جهانی

کریستین اریکسن

کریستین اریکسن

به گزارش ورزش ۱۱، در آخرین دیدار از مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه اروپا از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم جمهوری ایرلند و دانمارک در حالی به مصاف هم رفتند که دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود.  در پایان این دیدار تیم ملی دانمارک با درخشش و هتریک کریستین اریکسن توانست با نتیجه ۵-۱ از سد میزبان خود عبور کند و مسافر روسیه شود.

ترکیب جمهوری  ایراند

رندولف، کریستی، دافی، کلارک، وارد، میلر، آرتر، هندریک، بریدی، مک کلین، مورفی

ترکیب دانمارک

اشمایکل، کیائر، کریستینسن، کویست، دلانی، یورگنسن، اریکسن، بیلاند، لارسن، پولسن، سیستو

بازی در از همان ابتدا از طرف دو تیم طوفانی آغاز شد و تیم میزبان خیلی زود در دقیقه ۶ توسط شین دافی به گل رسید تا رویای حضور در جام جهانی برای هواداران ایرلندی پس از سال ها زنده شود،  اما آندرس کریستنسن و کریستین اریکسن در دقایق ۲۹،۳۲ نتیجه را ۲-۱ کردند تا خیال هم وطنانشان برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را  راحت کنند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم هم این تیم میهمان بود که به گل رسید تا با جشنواره گل پنجمین صعود خود به جام جهانی را جشن بگیرند. کریستین اریکسن  که این فصل در باشگاه  خود تاتنهام خوش درخشیده دو گل دیگر به ثمر رساند تا در شب صعود تیم ملی کشورش به جام جهانی نقش اصلی را ایفا کند و به ستاره مورد علاقه مردم کشورش تبدیل شود، بنتنر در دقیقه ۹۰ هم با گل کردن پنالتی نام خود را به عنوان گلزن در این دیدار ثبت کرد.تا بازی در پایان ۹۰ دقیقه با برتری ۵-۱ دانمارکی ها به پایان برسد.

تا به این لحظه تکلیف ۳۰تیم صعود کرده به جام جهانی مشخص شده است و دو پلی اف باقی مانده بین هندوراس- استرالیا و نیوزلند – پرو تکلیف تیم های حاضر در قرعه کشی ۱۰ آذر را مشخص خواهد کرد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است