گلهای بازی: پاری سن ژرمن ۸ – دیژون ۰

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

جشنواره گل پاری‌سن‌ژرمن با آتش‌بازی نیمار

والورده: اسپانیول از اشتباه ما بخوبی بهره برد

ویگان و سوانزی صعود کردند

چلسی ۱(۵)_۱(۳) نوریچ، صعود پر دردسر خانگی

پاری سن ژرمن ۸_۰ دیژون؛ پاری سن ژرمن دیژون را در هم کوبید

والکات: در اورتون ماجراجویی جدید در پیش دارم

کاوانی به رکورد زلاتان رسید

مراکش به عنوان اولین تیم صعود کرد

۳۰۲ Found

پایان کار سیلورهای ایران در مسابقات عمان

کد خبر: 329182 | تاریخ انتشار: ۸:۵۷:۱۶ - جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

صیادی: خوشرنگ‌ترین مدال جاکارتا را می‌گیریم


صیادی: خوشرنگ‌ترین مدال جاکارتا را می‌گیریم

  • #اشکان صیادی
  • #قایقرانی
  • #جاکارتا
  • #مالزی
  • #مسابقات قهرمانی آسیا
  • #کانوپولو

سرمربی تیم ملی کانوپولوی مردان ایران پس از کسب مدال طلای شاگردانش در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: برای کسب این مدال تا آخرین لحظه جنگیدیم.


 

 

اشکان صیادی بعد از کسب عنوان قهرمانی شاگردان در مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا گفت: رقابت های آسیایی مالزی بسیار عالی بود. مهمترین مسابقه این رشته در رده سنی بزرگسالان برگزار می شود و همه تیم ها با آمادگی کامل در این بخش ظاهر می شوند. کشورهای سنگاپور، چین تایپه و ژاپن رقیبان اصلی ما بودند. در حقیقت در سطح آسیا چند تیم با هم رقابت اصلی دارند که ما نیز حریف آنها بودیم.

 

وی با بیان اینکه این رقابت ها نسبت به دوره قبل سطح بالاتری داشت افزود: ما از قبل می دانستیم که کشورهای آسیای شرقی از مدت ها قبل برنامه ریزی کرده و به تورنمنت های زیادی رفته بودند چرا که سال قبل از بازیهای آسیایی جاکارتاست و کسب مدال طلا برای آنها بسیار مهم است ما نیز این مساله را می دانستیم و با برنامه ریزی سطح آمادگی بچه ها را بالا برده بودیم.

 

سرمربی تیم ملی کانوپولوی مردان ایران خاطرنشان کرد: ما در روز اول رقابت ها برابر سه تیم اصلی و برتر آسیا قرار گرفتیم، رقابت سنگینی بود اما در روزهای بعد مسابقات ما سبک تر شد. استرالیا و مالزی میزبان مسابقات را در هم کوبیدیم. استرالیا اولین بار بود که در مسابقات آسیایی حاضر می شد اما به راحتی از پس از این تیم برآمدیم. تیم مالزی میزبان رقابتها هم بسیار خوب بود.

 

وی در مورد شرایط خاص مسابقات قهرمانی آسیایی کانوپولو در مالزی گفت: کشورهای شرق آسیا به هیچ وجه دوست ندارند که مدال طلای رده سنی بزرگسالان را از دست بدهند تمام کسانی که در مسابقه فینال حاضر بودند دیدند که چطور ژاپنی ها تایم ها را برمی گرداندند، ما اعتراض می کردیم و می خواستیم که درست شود اما زمان برنمی گشت خدا را شکر با تلاش بچه ها توانستیم بر این تیم پیروز شویم. بچه های من برای کسب مدال طلای آسیا تا لحظه آخر جنگیدند و مدال قهرمانی را گرفتند.

 

صیادی تصریح کرد: رئیس فدراسیون قایقرانی در محل مسابقات حاضر بود و به ما قول پاداش داد. در کنار آن به ما گفتند چنانچه مدال طلای آسیا را بگیرید زمینه حضور تیم را در مسابقات جهانی کانادا فراهم می کنیم این مساله باعث شد تا روحیه بچه ها بالاتر رفته و از ابتدا تنها به کسب مدال طلای آسیا فکر کنیم.

 

وی ادامه داد: این اولین بار است که تیم مردان ایران خارج از کشورمان مدال طلای آسیا را به دست می آورد و این با ارزش ترین مدال کانوپولو قاره آسیاست که تا به امروز به دست آمده است. من خوشحالم از اینکه توانستم سرمربیگری این تیم را بر عهده داشته باشم، از قبل برای این تیم برنامه ریزی کرده بودم و حتی برنامه های خود را برای بعد از این رقابت ها به فدراسیون ارائه داده بودم.

 

صیادی پیرامون برنامه حضور تیم کانوپولو در بازیهای آسیایی جاکارتا هم گفت: تا بازیهای آسیایی برنامه هایی را پیش بینی کرده ایم. قرار است تیم یک ماه استراحت و سپس اردوها شروع شود. امیدوارم فدراسیون زمینه حضور تیم را در مسابقات بین المللی و جهانی فراهم کند تا بتوانیم در بازیهای آسیایی نیز مدال کسب کنیم. ما دست از تلاش نمی کشیم تا خوشرنگ ترین مدال جاکارتا را بگیریم.

 

مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه در مالزی برگزار شد و کاروان ایران در این رشته صاحب مدال طلا مردان بزرگسال و سه مدال نقره توسط تیم های بانوان جوان و بزرگسال و تیم مردان در رده سنی جوانان شد.

صیادی: خوشرنگ‌ترین مدال جاکارتا را می‌گیریم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار