غیبت منصوریان در نشست خبری؛ مک‌درموت: بازی در کنترل ما بود


غیبت منصوریان در نشست خبری؛ مک‌درموت: بازی در کنترل ما بود

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از  تسنیم،  استقلال امشب در هفته ششم لیگ برتر برابر پارس جنوبی جم با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد و پس از این بازی علیرضا منصوریان در نشست خبری حاضر نشد. مدیر رسانه‌ای استقلال در این باره گفت که منصوریان و خرمگاه شرایط خوبی نداشتند و به همین دلیل در نشست خبری شرکت نکردند.

به جای سرمربی استقلال، میک درموت مربی بدنساز این تیم در کنفرانس خبری حاضر شد و گفت: از نتیجه رقم خورده متأسف هستیم اما نمی‌توانیم بگوییم بابت عملکردمان در زمین متأسفیم. اگر بخواهم در مورد عملکردمان صحبت کنم باید بگویم بازی در اختیار ما بود.

وی ادامه داد: فوتبال خیلی خوب بازی کردیم ولی نتوانستیم نتیجه بگیریم. فوتبال است، شما می‌توانید موقعیت زیادی داشته باشید اما توپ‌هایتان تبدیل به گل نشود و از آن طرف هم گل‌های راحتی دریافت کنید. می‌خواهم این نکته را یادآور شوم که بازیکنان ما برای استقلال و برای مربیانشان دویدند. اگر الان به رختکن بیایید می‌بینید که چقدر ناراحت هستند. می‌خواهم به بازیکنانم تبریک بگویم به خاطر عملکردشان اما ما به خاطر نتیجه ناراحت و نا امید هستیم.

مربی استقلال در مواجه شدن با صحبت‌های خبرنگاری که به او گفت: «گل نزدن در ۶ بازی خیلی بد است»، تصریح کرد: ببخشید، شما اشتباه می‌کنید. ما در ۶ بازی یک گل زدیم.

در ادامه این نشست خبری، یکی دیگر از خبرنگاران راجع‌به استعفای منصوریان از درموت سوال کرد که در این حین، مدیر رسانه‌ای استقلال با تکذیب این موضوع، گفت: آقای میک نمی‌توانند در این مورد صحبت کنند. چنین چیزی صحت ندارد.

مک‌درموت در خصوص بازی متفاوت استقلال در دو نیمه اول و دوم، خاطرنشان کرد: به بازی‌های ما از اول فصل تاکنون را نگاه کنید. بازی اول‌مان عجیب بود. صبح بازی فهمیدیم سه بازیکن‌مان را نداریم. در بازی دوم، نیمه اول را کامل در اختیار داشتیم. شاید در نیمه دوم آنها کمی بهتر بودند. در بازی تراکتورسازی هم همین‌طور بود. آنها یک ۳۰ دقیقه در نیمه دوم فقط ما را تحت فشار قرار دادند. در بازی با سایپا، توپ در کل بازی در اختیار ما بود و چند فرصت خوب ایجاد کردیم، اما در پنالتی گل خوردیم.

دستیار منصوریان به شرایط بحرانی استقلال اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم راجع به بازی امروز صحبت کنیم باید بگوییم وقتی یک تیمی درگیر نتیجه گرفتن است، آسان نیست که در این شرایط محیطی مقابل تیم صدرنشین رقابت کند. شاید در نیمه اول بازیکنان ما تحت فشار بودند، اما بازیکنان خوبی هستند.  زمانی که ربلکس می‌شوند، به خودشان اعتماد می‌کنند و راحت هستند، بهتر کار می‌کنند. برای تیمی مثل ما که نتیجه نمی‌گیرد، نتیجه نمی‌گیرد و نتیجه نمی‌گیرد، خیلی آسان است که بازی را رها کند، اما بازیکنان ما دست از تلاش نکشیدند. الان این نکته را ثابت می‌کند که ما چرا به این بازیکنان افتخار می‌کنیم. ما می‌بینیم که این بازیکنان چقدر در تمرینات تلاش می‌کنند. آنها هم می‌بینند که ما چقدر در تمرینات برایشان تلاش می‌کنیم. نیمه دوم این باور را داشتیم که می‌توانیم پیروز بازی باشیم. این خیلی مهم است که شما باور به برد را را ادامه دادید. کار راحت این است که از تلاش دست بکشید، ولی ما دست از تلاش نمی‌کشیم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است