فرانسه ۲_۱ بلاروس؛ خروس ها چمدان هایشان را برای سفر به روسیه بستند


فرانسه ۲_۱ بلاروس؛ خروس ها چمدان هایشان را برای سفر به روسیه بستند

فرانسه - بلاروس

فرانسه – بلاروس

به گزارش ورزش۱۱، در هفته دهم و آخرین هفته از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A  تیم های ملی فرانسه و بلاروس در دیداری که برای فرانسوی ها خیلی مهم به شمار می رفت در ورزشگاه استادو فرانس شهر پاریس به مصاف یکدیگر رفتند که تیم ملی فرانسه موفق شد با نتیجه دو بر یک حریفش را شکست دهد و به صورت مستقیم راهی روسیه شود.

 

ترکیب دو تیم به شرح زیر بود:

فرانسه: لوریس، سیدیبه، واران، اومتیتی، دینیه، کومان، تولیسو، ماتویدی، لمار، گریزمان، ژیرو

 

بلاروس: چرنیک، ماتویچیک، یانوشکویچ، پولیتویچ، ولودکو، دراهون، کورزون، موالف، کارنیتزکی، استاشویچ، ساروکا

 

فرانسوی ها می خواستند سه امتیاز این دیدار را کسب کنند و خیالشان را از بابت صعود مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ راحت کنند از همان ابتدای بازی رو به حمله کردند آوردند و موفق شدند توسط گریژمان در دقیقه ۲۷ و اولیویر ژیرو در دقیقه ۳۳ به گل برسند و تک گل بلاروس هم سروکا در دقیقه ۴۴ به ثمر رساند.

 

فرانسه با کسب این نتیجه سه امتیاز این دیدار حساس و مهم را کسب کرد و توانست با کسب ۲۳ امتیاز بالاتر از تیم ملی سوئد به عنوان صدر نشین گروه A به صورت مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند.

 

در دیگر بازی این گروه که تشریفاتی به شمار می آمد تیم های لوکزامبورگ و بلغارستان هم به مصاف هم رفتند که نتیجه این دو تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

جدول گروه A  به شرح زیر است:

 

جدول گروه A مقدماتی جام جهانی
جدول گروه A مقدماتی جام جهانی

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است