۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 303199 | تاریخ انتشار: ۵:۲۹:۰۷ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

فرق بزرگ سرمربی پرسپولیس و کی‌روش با یک مثال ساده


فرق بزرگ سرمربی پرسپولیس و کی‌روش با یک مثال ساده

 ممكن است كارلوس كي‌روش مربي بزرگتري نسبت به برانكو ايوانكوويچ باشد كه اين مساله در كارنامه مرد پرتغالي هم مشهود است، اما امروز در شرايطي هستيم كه ثمره كار برانكو در ايران جذاب‌تر از كي‌روش از آب در آمده است.
 
 
 
كارلوس توانست تيم ملي كشورمان را به مقتدرانه‌ترين شكل ممكن به جام‌جهاني برساند، اما نكته اينجاست كه نمايش‌هاي تيم او در بسياري از مسابقات از نظر زيبايي‌شناختي توقع هواداران را برآورده نكرده است. مردم ايران كي‌روش را دوست دارند و قدردان زحمات او هستند، اما به هر حال ترديدي نيست كه پيروزي‌هاي اقتصادي و يك بر صفر او برابر رقبا، ضعف‌هاي خاص خودش را دارد. از اين نظر فوتبال تهاجمي، جسورانه و فداكارانه پرسپوليسي‌ها چيز ديگري است و اشتياق بيشتري را بر مي‌انگيزد.
 
 
 
به چهار پيروزي سرنوشت‌ساز پرسپوليس تا اين مقطع از ليگ قهرمانان آسيا توجه كنيد؛ آنها ۳بر۲ و ۴بر۲ الوحده امارات را برده‌اند، يك بر صفر لخويا را شكست داده‌اند و حالا هم ۳بريك الاهلي عربستان را از پيش رو برداشته‌اند. منهاي بازي با لخويا، سه پيروزي ديگر پرگل، ديدني و دراماتيك بوده‌اند و اين بر خلاف مشي كارلوس كي‌روش و تيم ملي ايران است. شاگردان كارلوس در مسابقات مقدماتي جام‌جهاني شش پيروزي به دست آوردند كه چهارتاي آنها يك بر صفر بوده و دو تاي ديگر با نتيجه ۲برصفر برابر ازبكستان و قطر به دست آمد كه در اين دو مسابقه هم ملي‌پوشان گل دوم را در لحظات پاياني به ثمر رساندند.
 
 
 
در مجموع اينطور به نظر مي‌رسد كه برانكو با عملكرد جذابش در پرسپوليس، براي روزهاي پس از كي‌روش در حال دلربايي است. قرارداد هر دو مربي با پرسپوليس و تيم ملي در تابستان سال آينده به پايان مي‌رسد و هيچ بعيد نيست در آن مقطع شاهد يك جابه‌جايي بزرگ باشيم.

خبر فرق بزرگ سرمربی پرسپولیس و کی‌روش با یک مثال ساده از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر