کاوانی به رکورد زلاتان رسید

مراکش به عنوان اولین تیم صعود کرد

۳۰۲ Found

پایان کار سیلورهای ایران در مسابقات عمان

رکورد شکنی جدید نیمار در بازی امشب

دانشگاه با ۹ گل از سد سیرجان گذشت

والنسیا ۲_۱ آلاوز، پیروزی سخت اما با ارزش برای والنسیا

خلاصه بازی: اتلتیکومادرید ۱ – سویا ۲

ترک عادت آقای خاص در الدترافورد

۳۰۲ Found

شکست اتلتیکو و پیروزی خانگی والنسیا

پروژه کهکشانی های ۳ به زودی کلید می خورد

کد خبر: 347778 | تاریخ انتشار: ۲۰:۲۵:۴۵ - شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

فرمول فرانسوی ها نابودی رئال مادرید را به دنبال دارد


فرمول فرانسوی ها نابودی رئال مادرید را به دنبال دارد

زین الدین زیدان

زین الدین زیدان

به گزارش ورزش ۱۱، پس از ثبت شکستی دیگر برای رئال مادرید در دیدار خانگی اوضاع برای زین الدین زیدان و تیمش بسیار بدتر پیش خواهد رفت.  هواداران رئال مادرید که این روزها باور نمی کنند این تیم همان تیمی است که در سال ۲۰۱۷ رقبا را یکی پس از دیگری از پیش رو بر می داشت چشم به دلار های فلورنتینو پرز دوخته اند تا بلکه با آمدن چند خرید جدید وضعیت تیمشان سر و سامانی پیدا کند.

 

برکناری زیدان به هیچ عنوان در دستور کار پرز نیست زیرا او از وجهه و توانایی های هافبک سابق این تیم با خبر است. زیدان در دو سال ۸ جام ارزشمند را به ویترین پر افتخار رئال مادرید اضافه کرده است. اما این روزها درگیر بحرانی سخت شده است. تلخترین نکته اینجاست که این بحران خود ساخته است. ماریانو دیاز، جیمز رودریگز، آلوارو موراتا و پپه هرروز درخشان تر از دیروز در ترکیب تیم هایشان می درخشند و حسرت بیشتری بر دل رئالی ها اضافه می کنند.

 

بنزما
بنزما

 

اما بازهم مادریدیسمو ها به دنبال این مسائل نیستند. آنها باور نمی کنند ثروتمند ترین باشگاه دنیا با ذخیره میلیون ها یورو در ۴ سال اخیر در بازار نقل و انتقالاتی تنها یک نظاره گر است. شاید آنها از خود می پرسند سران تیم کماکان در هیال آن هستند که تیمشان از سوی فیفا محروم است! رئال مادرید اشباح شده است. بازیکنان این تیم بی تفاوت به شکست ها، هرروز در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند و می دانند جایگاه ابدی آنها توسط زیدان تضمین شده است. زیدان در ۵ دیدار اخیر تنها یک برد در خانه نومانسیا به دست آورده است اما پس از هر بازی با لجبازی تمام به بازیکنانی که در دنیا به رئال مادرید لینک می شوند سیگنال می فرستد که تنها نیمکت را در اختیار آنها قرار می دهد. کاری که با بورخا مایورال و سبایوس می کند.

 

فیلیپه کوتینیو
فیلیپه کوتینیو

 

در این شرایط هیچ کس حاضر نیست به تیمی برود که با یک باند تحت امر مربی اداره می شود. راهی که آرسن ونگر به نحو دیگر در آرسنال پیاده کرد و آرسنالی که جزو تیم های ثروتمند کشور انگلستان است را همواره به عنوان یک تیم فقیر و کم درآمد نشان داد. موضوعی که آرسنال را به یک تیم درجه ۲ در اروپا تبدیل کرد. به نظر می رسد زیدان نیز علاقه به خرج کردن در این بازار ندارد و اسکناس های رئال مادرید را مانند جانش دوست دارد، اما باید به آقای نابغه گفت در فوتبالی که بارسلونا برای دمبله، کوتینیو، مینا ۳۱۷ میلیون یورو هزینه می کند یا پاری سن ژرمن ۴۰۲ میلیون یورو برای نیمار و ام باپه می پردازد، یا حتی پپ گواردیولایی که ولخرج ترین مربی اروپا است، پای ثابت خرید تمام بازیکنان دنیا از سن ۱۷ تا ۳۵ سال است، پس با این اوصاف جایی برای زیدان و تیمش دربین قهرمانان  نخواهد بود.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار