فکت و آمار؛ حضور متداوم ۱۰ ساله لیونل مسی در لیست مدعیان کسب توپ طلا!


فکت و آمار؛ حضور متداوم ۱۰ ساله لیونل مسی در لیست مدعیان کسب توپ طلا!

لیونل مسی

لیونل مسی

به گزارش ورزش ۱۱، لیونل مسی همواره در هر عنوانی اولین پیش قدمی خواهد بود که می تواند برای فتح ان عنوان اولین و آخرین گزینه احتمالی باشد! کافیست به رکورد بی نظیر مسی طی سال های گذشته نگاه کنیم! رکوردی که هیچ بازیکنی در طول دوران حرفه ای خود موفق به ثبت آن نشده است!

 

ابر ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا توانسته است با ثبت رکوردی بی نظیر از خود از زمان ظهور حرفه ای در جمع بلوگرانا، حالا در تاریخ فوتبال جهان جاودانه باشد! جاودانگی که به این زودی ها هیچ کسی نمی تواند وارد قلمرو وی شود و این بزرگی را از او صلب نماید!

لیونل مسی و توپ طلا
لیونل مسی و توپ طلا

 

روز گذشته فرانس فوتبال طی اعلام رسمی خود، ۳۰ نامزد دریافت جایزه توپ طلا سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد که باز هم لیونل مسی ستاره بی چون و چرا بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در آن حضور داشت، تا رکورد بی نظیر او او در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه دار باشد!

 

مسی به یکباره در باشگاه بارسلونا و در کنار رونالدینیو، نمایش های محو کننده خود را ارائه داد و باعث شد تا برای سال های پی در پی از سوی فیفا و فرانس فوتبال به عنوان نامزد اصلی دریافت جایزه توپ طلا سال مطرح شود!

لیونل مسی و توپ طلا
لیونل مسی و توپ طلا

 

دیوانه کننده خواهد بود که بدانید لیونل مسی از سال ۲۰۰۷ تا کنون، برای ۱۰ سال پیاپی توانسته است به عنوان نامزد اصلی دریافت جایزه توپ طلا حضور داشته باشد و این حضور خود را به صورت مداوم تا به امروز حفظ نماید!

لیونل مسی و توپ طلا
لیونل مسی و توپ طلا

 

ماجرا در زمانی جالب تر خواهد شد که بدانید لیونل مسی در سال ۲۰۱۰ قافیه را از رقیب همیشگی خود کریستیانو رونالدو برد، چرا که در این سال مسی در کنار ژاوی و اینیستا به عنوان سه کاندید نهایی دریافت جایزه توپ طلا مطرح شدند تا رونالدو در این حوزه نتواند به رکورد مسی دست پیدا کند و با حضور ۶ سال پیاپی خود برای فتح این عنوان پس از مسی در رتبه دوم رکورد داران توپ طلا باشد!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است