زلاتان: شیرها همانند انسان‌ها ریکاوری نمی‌کنند

برگزاری مراسم سومین سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی

سرخ‌ها در اندیشه بازپس‌گیری صدر؛ شفر در اولین دیدار خارج از آزادی

کیانی: برای افراد دیگر می‌گویند فتوشاپ بوده اما من را راحت محروم کردند

برگزاری مراسم سومین سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی

گزینه های مد نظر بارسلونا در صورت عدم توافق با گریزمان و کوتینیو

۳۰۲ Found

دیدار با سیاه جامگان عیار «شفر» را مشخص می‌کند

واکنش سیمئونه به ناکامی گریزمان در گلزنی؛ یاد گرفته‌ام تا پای مرگ در کنار اعضای خانواده‌ام باشم

مارسلو: همه چیز میان راموس و رونالدو دفن شده است!

برخورد بازیکنان استقلال و پرسپولیس در زمین شماره ۲ آزادی/ خوش‌وبش افتخاری با کاشانی

طالبیان به دلیل نقص فنی از ادامه مسیر بازماند

کد خبر: 328671 | تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷:۱۱ - چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

فیروز کریمی: به رمالی و جادوگری اعتقادی ندارم


فیروز کریمی: به رمالی و جادوگری اعتقادی ندارم

فیروز کریمی

فیروز کریمی

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از تسنیم،  فیروز کریمی پس از پیروزی ۲ بر یک گسترش فولاد مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: پس از تکمیل سیستم دفاعی‌مان، کمی روی سیستم تهاجمی کار کردیم که ماحصل آن قولی بود که به شما داده بودیم و منجر به این شد که امروز دو گل زدیم. کسب پیروزی در این شرایط کار سختی است. همیشه پس از اینکه تیم میزبان عقب می‌افتد، شرایط بازی سخت‌تر هم می‌شود.

وی افزود: فوتبال امروز خوب و قابل قبول بود و از جانب هر دو تیم شاهد فوتبال خوبی بودیم، به خصوص از جانب گسترش فولاد. سعی می‌کنیم برای هفته‌های آینده نقاط ضعف‌مان را برطرف کرده و فوتبال زیبایی را ارائه دهیم تا تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند. مسئولان باشگاه از نوع بازی و روند حرکت تیم راضی‌اند، همان‌قدر که من در این راه سهم داشتم، تک تک آقایان هم سهم دارند. خبرنگاران هم با نوشته‌های خوب خود سهیم هستند. ما هم به نوعی تلاش می‌کنیم که ماحصل این تلاش‌ها برد دلچسب امروز بود، بردی که امیدوارم ادامه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در مورد اینکه چرا در طول بازی به گل نرسیدند و لحظه آخر موفق به گل زدن شد، گفت: استقلال خوب دفاع کرد، علاوه بر آن بی‌دقتی بازیکنان ما مزید بر علت شد تا گل نزنیم. چند بار از خط دفاعی حریف عبور کردیم، اما دروازه‌بان آنها توپ را گرفت. هم استقلال خوزستان جانانه دفاع کرد و هم ما بی‌دقت بودیم. تلاش می‌کنیم در هفته‌های آینده این ضعف را برطرف کنیم و از موقعیت‌های‌مان بهره لازم را ببریم.

سرمربی تیم گسترش فولاد در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم‌تان در دفاع مشکل دارد؟»، گفت: بله، قطعاً دفاع مشکل داشتیم که اگر نداشتیم، گل نمی‌خوردیم. ما در شش بازی دو گل خوردیم. گسترش فولاد در هشت بازی ۱۵ گل خورده بود، اما الان فقط دو گل خورده است. این نشان می‌دهد که در خط دفاع کار و تلاش شده است. در بازی امروز تمرکز دفاع ما در یک لحظه به‌هم خورد، اما در آن لحظه بازیکنان‌مان تعلل کردند و توپ وارد دروازه ما شد. این نقطه ضعفی است که سعی می‌کنیم آن را حل کنیم.

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگاری که از او پرسید: «چرا سیدمحسن حسینی را در دقایق پایانی به میدان می‌فرستید؟»، تصریخ کرد: همه بازیکنان آماده‌اند. این ما هستیم که تشخیص می‌دهیم چه بازیکنی بازی کند و چه کسی بازی نکند. حسینی در همین حد که بازی می‌کند، می‌تواند به ما کمک کند. ترکیبی که در بازی‌ها استفاده می‌کنیم، ماحصل ۲۰ ساعت تلاش و تفکر است. چیزی که می‌بینید، چکیده تلاش بازیکنان و کادر فنی در طول هفته است.

کریمی راجع‌به بحث‌های مطرح شده درخصوص وجود جادوگری در فوتبال ایران، یادآور شد: لطف و عنایت خدا در خیلی از مسائل شامل حال کسانی است که کار می‌کنند. این خداست است که تشخیص می‌دهد لطفش شامل چه کسانی می‌شود. آن هم چیزی است که علما باید بگویند. خداوند عادل است و بالاترین عدل را دارد. اینکه به یکی عنایت می‌کند و دقیقه آخر به آن گل می‌دهد (تیمش به گل می‌رسد)، عدل خداست. خداوند این را تشخصیص می‌دهد و اسم آن را شانس می‌گذاریم. اینکه یک نفر از خواسته خداوند خارج می‌شود و به سمت مباحث دیگری می‌رود را کاری ندارم. نمی‌دانم؛ دندان اژدها و خاکستر شتر و پهن گاو ماده استفاده می‌کنند که من اعتقادی به آن ندارم. این مسائل، مسئله قرآنی است که علما باید بگویند. کسی که صادقانه، عارفانه و عاشقانه جلو می‌رود، لطف خدا شامل حالش می‌شود.

سرمربی تیم گسترش فولاد در مورد تغییرات زیادی تیمش در ترکیب گفت: هر مربی سلیق خودش را دارد. در این مورد می‌توان در نیم‌فصل بیشتر صحبت کرد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار