۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

کد خبر: 337070 | تاریخ انتشار: ۲۲:۲۳:۴۵ - پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قصه ای از مادیرا تا پاریس؛ کامبک رویایی CR5


قصه ای از مادیرا تا پاریس؛ کامبک رویایی CR5

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

به گزارش ورزش ۱۱، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد زمانی که لیونل مسی از سال ۲۰۰۹  تا ۲۰۱۲ توانست به صورت پی درپی توپ طلا را از آن خود نماید، همتای پرتغالی اش کریستیانو رونالدو بتواند جبران عناوین از دست داده را انجام دهد!

 

شاید هنگامی که در سال ۲۰۱۵ لئو مسی توانست توپ طلا پنجم خود را کسب نماید، همگان کار رونالدو را برای جبران اختلاف بوجود امده غیر ممکن دیدند! خوش بین ترین مفسران هم نمی توانستند اینگونه فکر کنند که این اختلاف توسط رونالدو جبران خواهد شد! اما سرانجام این اتفاق خاص رخ داد!

 

لیونل مسی
لیونل مسی

 

صحبت از چه می کنیم؟ شاید آنهایی که فینال معروف استانبول را دیده اند بهتر می توانند درک کنند از چه اتفاقی صحبت می کنیم! از یک کامبک رویایی که فقط کریستیانو رونالدو می تواند سختی آن را بفهمد حرف می زنیم! هنگامی که ۵ بر ۲ از حریف سرسخت خود عقب هستی و ذهن و قوای جسمانی ات رو به زوال است.. چه کسی می تواند چنین اعجوبه ای را به درستی توصیف کند؟

 

او توانست! او حالا با قدرت خود می تواند تکیه بر برج ایفل بدهد و شانه هایش با گرمی خاص خود ایفل را سرپا تر و رنگین تر از همیشه به عاشقان فوتبال معرفی کند، میعادگاه عاشقان بهترین قرار ملاقات را ترتیب داده بود، پاریس شهر عشاق است! جایی که کریستیانو توانست بالاخره با معشوقه خود دیدار کند!

 

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

بهتر است از آمار ها چیزی نگوییم، اعداد و آمار احساس ندارند! حسی را که می خواهیم می توانیم در انگشتان یرونالدو پیدا کنیم! دستان او بهترین توصیف گر آن لحظات شیرین است که کوهی از طلا را با خود به بالا می کشد! چه حس بهتر از این؟ چه حسی بهتر از این که برای میلیون ها چشم لبخند  زد و آنها را به وجد آورد؟

 

رونالدو حالا خالق ماجرا های بازگشت رویایی است، شاید حالا کمپانی مارول بخواهد برای مدتی سوپر من ها و بت من هایش را بازنشسته کند و به سراغ ابر انسان جدید خود برود! قطعا که او خواهد توانست پروژه ای بزرگ تر از AVENGER را به پرده سینما ها بکشد!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

پروژه ای از دل مادیرا که فرزند این شهر روزی برای کوچک ترین هزینه های درمان دندان هایش، از ته دل حسرت می خورد و با این وجود در برابر قاب دوربین، برای مادرش، برای خواهرش لبخند می زد.. پروژه ای همانند میلیونر زاغه نشین! که او را از دل زاغه های تنگ و تاریک جزیره ای دور افتاده در بخت آزمایی بزرگی به نام فوتبال، به بزرگ ترین میادین فرستاد تا با سرازیر شدن اشک هایش، با غروری متحیر کننده بگوید: زنده باد زندگی!

 

می توان کتاب نوشت، برای آنهایی که هر سپیده سحر را به انتظار یک معجزه به آسمان می نگرند تا آرزوهایشان را صمیمی ترین و نزدیک ترین قلبشان طلب کنند! باید راز این ماجرا را از کریستیانو پرسید.. او بهتر از هر کسی می تواند برای ما توصیف کند فاصله مرگ تا امید چقدر است.. فاصله ای که حالا در دستان او با طلای ۲۴ عیار خلا ان پر شده و لبخندش باوری بر تمام ناباوری هایمان است! خوش آمدی CR5!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار