نیمار نیز از بارسلونا شکایت خواهد کرد

رویارویی یاران پورعلی‌گنجی با تیم جدید لژیونر ایرانی

پیروزی قطر در دیدار تدارکاتی

صعود نوشاد و حذف نیما توسط حریف چینی

سقوط آبی ها به رتبه شانزدهم آسیا

پیروزی تلخ امیدها مقابل روسیه در روز اخراج «سیچلو»

گرانترین انتقالات تابستان امسال در لیگ جزیره

۳۰۲ Found

طیبی بالاخره به اردوی اروپایی القطر پیوست

اینستا بازی استقلالی ها برای ماندن منصوریان

۳۰۲ Found

تلاش پاری سن ژرمن برای جذب دروازه بان سابق لیورپول

کد خبر: 277860 | تاریخ انتشار: ۷:۰۸:۵۷ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قلعه‌نویی: با سپاهان بازی دوستانه خواهیم داشت


قلعه‌نویی: با سپاهان بازی دوستانه خواهیم داشت

  • #امیر قلعه نویی
  • #ذوب‌آهن اصفهان
  • #ذوب آهن

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از نیاز سبزپوشان برای جذب یک مهاجم خارجی خبر داد و گفت: بازیکنی از جمع ما جدا نخواهد شد.


امیر قلعه نویی در گفتگو با سایت باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: در راستای برگزاری بازیهای دوستانه برای آمادگی هر چه بهتر تیم، با تیم مانیسا اسپور ترکیه روبرو شدیم. این تیم جزو تیمهای شناخته شده ترکیه است که گویا دو سالی است برای صعود به سوپر لیگ ترکیه تلاش می کند. به نظر می رسید این تیم بتواند محک جدی برای تیم ما باشد و به همین دلیل با آنها روبرو شدیم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه کیفیت مانیسا اسپور همانی بود که انتظار داشتیم و بچه ها هم بیشتر دستورات تاکتیکی را اجرا کردند. ما از بچه ها خواستیم که از همان ابتدا بازی را به دست گرفته و اجازه ندهند حریف بخواهد حاکم بازی شود که اینگونه هم شد و خیلی زود موقعیت ایجاد کردیم و به گل هم رسیدیم.

قلعه نویی ادامه داد: بچه ها تمرکز خودشان را خیلی خوب روی بازی حفظ کردند و تا پایان بازی تقریبا انتظارات را براورده کردند. البته ناگفته نماند که برای رسیدن به شرایط ایده آل همچنان باید تلاش کنیم و می توانیم روز به روز بهتر شویم.

سرمربی ذوب آهن در مورد برنامه تیمش تا آغاز فصل اظهار داشت: بنا داریم چهارشنبه یک دیدار دوستانه دیگر برگزار کنیم و احتمالا روز شنبه هفته آینده نیز در دیداری دوستانه با سپاهان روبرو می شویم که این دو بازی پایان کار ما پیش از شروع فصل است. امیدوارم این دو بازی نیز به ما کمک کند تا به شرایط مطلوب نزدیک شویم و لیگ را از مشهد مقدس خوب شروع کنیم.

قلعه نویی در پایان در مورد اردوی ترکیه نیز گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم. تمرینات منظم و تلاش بچه ها بسیار خوب است و امیدوارم ثمره انتخاب خوب خود را در طول فصل ببینیم.

سرمربی سبزپوشان در مورد نقل و انتقالات تیمش هم اظهار داشت: ما دیگر خروجی نداریم و مایل هستیم یک مهاجم خوب خارجی جذب کنیم که اگر این اتفاق هم رخ دهد تیم ما کامل است.

قلعه‌نویی: با سپاهان بازی دوستانه خواهیم داشت
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار