قیمت پیشنهادی رئال مادرید به نیمار فاش شد


قیمت پیشنهادی رئال مادرید به نیمار فاش شد

نیمار

نیمار

به گزارش ورزش ۱۱، مارکا اعلام کرده است که رئال مادرید ۲۰۰ میلیون یورو برای به خدمت گرفتن نیمار کنار گذاشته است. رئال مادرید غول اسپانیایی در حاضر در حال آماده سازی خود برای فصل نقل و انتقالات ۲۰۱۸ است و آنها ۲۰۰ میلیون یورو برای به خدمت گیری یک ستاره کنار گذاشته اند.

 

 لوس بلانکوس با اینکه در خط حمله تیم زیدان با افت و مصدومیت مواجه است قصد ندارد در بازار نقل و انتقالات ماه ژانویه شرکت کند. سران تیم رئال مادرید در حال تجزیه و تحلیل هستند تا بتوانند یک بازیکن کلیدی را در تابستان به تیم خود اضافه کنند که بتواند زوج مناسبی را با کریستیانو رونالدو در خط حمله کهکشانی ها در فصل ۲۰۱۸/۱۹ تشکیل دهد و گویا بازیکن مد نظر خود را پیدا کرده اند.

 

رئال قصد دارد تا بتواند یک ستاره جوان را به تیم خود اضافه کند تا بتواند آینده این باشگاه را نیز تامین نماید. در تابستان گذشته کهکشانی ها قصد به خدمت گرفتن کیلیان امباپه ستاره جوان فرانسوی را داشتند و هرچند که امباپه این پیشنهاد را پذیرفته بود، اما به خاطر خانواده اش و مسائل مالی به تیم پاری سن ژرمن پیوست.

نیمار
نیمار

 

رئال مادرید به دنبال به خدمت گیری یک ستاره است و قطعاً نیمار بهترین گزینه ای است که می توانند آنها در سانتیاگو برنابئو ببینند. نیمار  به تازگی هرگونه اختلاف با امری سرمربی پاری سن ژرمن و هم تیمی هایش را رد کرده است و امری سعی دارد ستارگان خود را در پاریس حفظ کند و بتواند عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. هرچند که  نیمار به دنبال موفقیت در پاریس است، اما او می داند که پی اس جی آن چیزی نیست که او می خواهد.

 

آیا نیمار ستاره جنجالی برزیلی پارک دو پرنس را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک خواهد کرد؟!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است