مسابقات تیراندازی با کمان مرحله دوم رنکینگ کشوری

دیبالا رونالدو را به مسی ترجیح داد تا کلید حضور در رئال مادرید را بدست بیاورد!؟

۳۰۲ Found

پیروزی پسران گلبالیست ایران برابر عراق

آنتونیو کونته: بارسلونا را با ۱۲۰% توان می بریم

ثبت نام ۸ کاندیدا برای ریاست فدراسیون ورزش های معلولان

نگاه یکسان به تمامی باشگاه‌های داخلی/ لزوم حفظ حامیان مالی کشتی

فن خال: سبک بازی منچستر مورینیو ملال آور است

حکایتی غریب از فوتبال و فساد و بی اخلاقی!

سردار کجا و صلاح کجا!!

برنامه های مالک سپیدرود برای بقا در لیگ برتر

۳۰۲ Found

کد خبر: 303375 | تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱:۵۲ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

لواندوسکی به فکر ترک مونیخ!


لواندوسکی به فکر ترک مونیخ!

رابرت لواندوسکی

رابرت لواندوسکی

به گزارش ورزش۱۱، رابرت لواندوسکی ستاره ی گلزن و لهستانی تیم بایرن مونیخ که اخیراً حواشی زیادی به همراه داشته حالا خواهان جدایی از این تیم مونیخی می باشد.

 

لواندوسکی که بخاطر خرید های جدید بایرن مونیخ در فصل نقل انتقالات انتقاد های نسبت به این باشگاه داشته، با واکنش تند رومینگه نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ همراه شده. حواشی لواندوسکی آنقدر زیاد بوده که استفان اوفنبرگ اسطوره ی تیم بایرن مونیخ در اضهار نظری گفت:

-

بایرن باید بازیکنانی همانند لواندوسکی را که حواشی زیادی برای این باشگاه ایجاد می کنند را از این تیم بیرون کنند زیرا این حواشی به عملکرد بایرن مونیخ لطمه وارد می کند و همه باید بدانند که هیچ فردی از باشگاه بایرن بزرگ تر نیست که بخواهد با این کار ها جو تیم را متشنج کند.

-

 

در پی سخنان رومینگه و اوفنبرگ، اولی اوینس مدیر باشگاه بایرن مونیخ همه چیز را آرام نشان داده و مدعی است که هیچ اتفاق خواصی در این تیم نیافتاده و همه چیز آرام دنبال می شود، به نظر می رسد اوینس این سخنان را در حالی به کاربرده که خواسته حواشی را از این تیم دور کند.

 

اما طبق گزارش رسانه as :

رابرت لواندوسکی به مسئولین بایرن مونیخ اعلام کرده که در تابستان سال آینده از این باشگاه جدا خواهد شد و علاقه ی زیادی برای پیوستن به تیم رئال مادرید نشان داده است. این باشگاه اسپانیایی که در چند فصل گذشته خواهان به خدمت گرفتن مهاجم لهستانی باواریایی ها بوده اما این بار به نظر نمی رسد که این مهاجم ۳۰ ساله را باتوجه به سنی که دارد به خدمت بگیرد زیرا سیاست باشگاه رئال با آمدن زیزو تغییر کرده و آنها به دنبال بازیکنان جوان و کار آمد تری می باشند. همچنین چندی باشگاه رئال مادرید نشان داد که علاقه ی زیادی برا به خدمت گرفتن تیمو ورنر مهاجم جوان آلمانی تیم لایپزیگ آلمان دارد و با وجود این باید دید که سر نوشت این انتقال ها در آینده چه می شود در حالی که به نظر می رسد ورنر نسبت به سنی که دارد به مادرید نزدیک تر باشد تا لواندوسکی.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار