صعود رویایی آرژانتین به جام جهانی؛ مسی و دیگر هیچ …

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اروگوئه ۴ – بولیوی ۲

خلاصه بازی: پرو ۱ – کلمبیا ۱

خلاصه بازی: برزیل ۳ – شیلی ۰

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اکوادور ۱ – آرژانتین ۳

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

کریستیانو رونالدو به دنبال شکار آخر خود، راهی روسیه خواهد شد!

کد خبر: 303491 | تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸:۱۰ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

لیورپول ۱_۱ برنلی؛ توقف خانگی شاگردان کلوپ مقابل برنلی


لیورپول ۱_۱ برنلی؛ توقف خانگی شاگردان کلوپ مقابل برنلی

لیورپول و برنلی

لیورپول و برنلی

به گزارش ورزش ۱۱،در ادامه هفته پنجم لیگ برتر انگلیس لیورپول در خانه با نتیجه ۱-۱ مقابل برنلی به تساوی رضایت داد.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند.بعد از چند حمله نصفه و نیمه، لیورپول در دقیقه ۲۲ می توانست به گل برسد اما ضربه سر صلاح روی ارسال کوتینیو راهی به دروازه نیافت.

اما در دقیقه ۲۷ و بر خلاف جریان بازی برنلی به گل اول رسید. در کش و قوس پشت محوطه جریمه توپ به آرفیلد رسید و وی با یک ضربه زمینی زیبا موفق به زدن گل اول تیمش شد.

اما برتری برنلی پایدار نبود و لیورپول ۳ دقیقه بعد به گل تساوی رسید. با پاس فوق العاده امره جان از میانه میدان، محمد صلاح در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

در لحظات پایانی و نیمه اول و روی همکاری کوتینیو و فرمینو ستارگان برزیلی لیورپول، محمد صلاح صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل دوم شد اما ضربه او توسط پوپ مهار شد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، لیورپول حملات خود را روی دروازه برنلی ادامه داد و در دقیقه ۵۲ می توانست توسط کوتنیو به گل برسد اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقایقی بعد استوریچ فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او نیز با مهار فوق العاده پوپ همراه بود. در دقیقه ۷۰ و روی همکاری کوتینیو و استوریچ، ستاره برزیلی فرصت خوبی برای زدن گل برتری داشت اما تنها یک کرنر نصیب لیورپول شد.

دقایقی بعد، برادی روی یک ضدحمله فرصت خوبی برای زدن گل برتری برنلی داشت اما ضربه او با مهار مینیوله همراه بود.

در دقیقه ۸۰ می ۲ بار فرصت خوبی برای گلزنی داشت که یک بار ضربه سر او روی خط توسط ماتیپ برگشت و بار دیگر مینیوله آنها را مهار کرد.

در دقیقه ۸۵ و روی ارسال آرنولد، ضربه سولانکه به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرد تا لیورپول هم دچار بدشانسی شود. در دقایق اضافه امره جان نیز فرصت خوبی داشت اما پوپ ضربه او را نیز مهار کرد تا لیورپول در آنفیلد با نتیجه ۱-۱ برابر برنلی متوقف شود.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار