کعبی: برای سپیدرود جانم را هم می‌دهم

توفیقی: از انتخاب دستیاران شفر بی‌خبرم

۳۰۲ Found

دایی: از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و دو امتیاز از دست دادیم

جعفری: لک قصد وقت تلف کردن نداشت

نعمتی‌نژاد: لک همیشه بازی را با تاخیر و آرام آغاز می‌کند

عاشوری: استقلال، استقلال همیشگی نبود

فنونی‌زاده: موقعیت های زیادی از دست رفت

کلوپ: به دیدار با منچستر خوشبینم

لک: قبلا ۵۰ هزار فحش در ورزشگاه خوردم و ۷۰ هزار در اینستاگرام

۳۰۲ Found

چهار مدال طلا، دو نقره و یک برنز به ایران رسید

کد خبر: 314805 | تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷:۲۵ - جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

لیگ اختصاصی کاتا با صدرنشینی شهرجردی آغاز شد


لیگ اختصاصی کاتا با صدرنشینی شهرجردی آغاز شد

  • #سوپر لیگ کاراته کشور
  • #فدراسیون کاراته
  • #کاراته

اولین دوره رقابتهای لیگ اختصاصی کاتا با درخشش کاتاروهای ملی پوش و صدرنشینی ابوالفضل شهرجردی آغاز شد.


 

به نقل از فدراسیون کاراته، هفته اول لیگ اختصاصی کاتا امروز(جمعه ۲۱ مهر ماه) در سالن شهید کبگانیان تهران و با حضور ۱۲ کاتارو پیگیری شد که در پایان ابوالفضل شهرجردی با پنج برد پنج پرچمه و ۱۵ امتیاز بی شکست درصدر برترین ها قرار گرفت.

 

ابوالفضل در ایستگاه نخست لیگ اختصاصی کاتا عباس حیاتی فر، سیروس خالقی، داود شاهچراغی، جواد سیف زاده و مهران قربانعلی پور و با اجرای کاتای پایکو، آنان دای، آنان، انشو و چاتان یارا کوشانکو از سد حریفان خود بگذرد.

جاوید بهمن جاه دیگر چهره موفق هفته اول بود. کاتارویی که دو هفته دیگر باید به عنوان نماینده تیم ملی امید در آوردگاه جهانی اسچانیا به مصاف حریفانش برود. بهمن بجز پیکار مقابل عباس حیاتی فر ۳ به ۲ به برد رسید، در سایر مبارزات برابر علی زند، مهران قربانعلی پور، حمیدرضا پوراعما و دانیال نواب صفوی با پنج پرچم به پیروزی دست یافت تا با یک پرچم کمتر نسبت به شهرجردی در جایگاه دوم رده بندی قرار بگیرد.

 

بهمن جاه برای هفته نخست کاتاهای انسو، گوجو شیهو دای، گوجو شیهو شو، کانکوشو و امپی را در دستور کار خود قرار داد. علی زند با ۱۲ امتیاز در مکان سوم ایستاد. زند بجز باخت مقابل بهمن جاه، با نتایج مشابه ۵ بر صفر علیرضا خدری و عباس حیاتی فر را شکست داد و با حساب ۴ بر یک مقابل دانیال نواب صفوی و حمیدرضا پوراعما به پیروزی دست یافت.آنان، آنان دای، سوپارین پی، پایکوو چاتان کاتاهای انتخابی زند برابر حریفانش بود.

 

امیریزدان تدین و علیرضا خدری به ترتیب با ۱۱ و ۱۰ امتیاز در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.داود شاهچراغی، سیروس خالقی، مهران قربانعلی پور، عباس حیاتی فر، دانیال نواب صفوی، حمیدرضا پوراعماء و جواد سیف اله نژاد به ترتیب با امتیازهای ۷، ۶، ۵، ۴، ۳، ۳ و صفر حایز رتبه های مکانهای ششم تا دوازدهم شدند.

 

در هفته اول امیریزدان تدین، فرید حقیقی، مهدیار گیو، علیرضا ابوالحسنی، سهند اسلامی، میلاد دلیخون، سهیل ساجدی فر و مهدی حق نظری کاتاروهایی بودند که طبق هماهنگی با سازمان لیگ غیبت داشتند.

لیگ کاتا که برای نخستین بار برگزار می شود، طی شش هفته و بصورت رفت و برگشت پی گیری می شود و در نهایت کاتارویی که حایز بیشترین امتیاز شود به عنوان آقای کاتا ایران معرفی می شود.

نحوه محاسبه امتیازات کاتاروها در این لیگ به این صورت که در مبارزاتی که یک کاتارو با نتایج ۵ بر صفر و یا ۴ بر ۱ به پیروزی می رسد سه امتیاز کسب می کند و در پیکارهایی که با نتیجه ۳ بر ۲ پایان یابد، دو امتیاز برای برنده و یک امتیاز به نفر بازنده محاسبه می شود.

لیگ اختصاصی کاتا با صدرنشینی شهرجردی آغاز شد
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار