۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

زیدان: لیگ هنوز تمام نشده و ما تا پایان خواهیم جنگید

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

دی فرانچسکو: ناینگولان یک ابر قهرمان حقیقی است

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

خلاصه بازی: بایرلورکوزن ۲ – لایپزیگ ۲

پیروزی یاران قوچان نژاد و انصاری فرد در لیگ هلند و یونان

۳۰۲ Found

کد خبر: 327260 | تاریخ انتشار: ۹:۴۱:۲۶ - یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ماموریت آخر پرز؛ کهکشانی های ۲ به روی صحنه می آید!


ماموریت آخر پرز؛ کهکشانی های ۲ به روی صحنه می آید!

رئال مادرید

رئال مادرید

به گزارش ورزش ۱۱، فلورنتینو پرز به احتمال قریب به یقین در آخرین دوره حضور خود باشگاه رئال مادرید به سر می برد، او طی گذشت این سال ها به تمام هواداران رئال مادرید ثابت کرده است دیوانه وار عاشق رئال مادرید است  برای رساندن این باشگاه قله افتخارات دست به هر کاری می زند.

 

جا به جایی های غول آسا دوره کهشانی در دوره حضور وی بر میز قدرت باشگاه لوس بلانکوس شکل گرفت، چرا که همه کهکشانی ها را با پرز می شناسند، او طی سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ توانست تاریخی ترین باشگاه جهان را به لحاظ حضور ستاره ها بسازد و تا دست به کاری بزرگ زده باشد.

رئال مادرید سال 2005
رئال مادرید سال ۲۰۰۵

 

حتما با این نام ها آشنا هستید و خاطرات بسیاری را با آنها دارید، دیوید بکهام، زین الدین زیدان، رونالدو نازاریو، روبرتو کارلوس، لوئیس فیگو، مورینتس، مایکل اوون، ماکلله و رائول و .. آنها تنها بخشی از این تیم کهکشانی ها که آنها را پس از گذشت سال ها به موزه مشاهیر فوتبال لقب داده اند، بودند!

 

پرز خالق رئال مادرید عصر حاضر است، هر اندازه که گاها اشتباهاتی از او سر زده باشد که خاطر هواداران این باشگاه را مکدر کرده باشد، اما قطعا او پدر رئال مادرید است! کارهای بزرگ او هرگز فراموش نخواهند شد، افتخارات وی هرگز از یاد نخواهند رفت، تنها کافیست تاریخ باشگاه رئال مادرید به طور خلاصه مرور کنیم تا نام پررنگ فلورنتینو پرز را دریابیم.

فلورنتینو پرز
فلورنتینو پرز

 

او می داند که کهولت سن عاملی برای کنار رفتنش از میز قدرت خواهد بود و علاوه بر آن خود نیز توان و انرژی اش رفته رفته طی این سال ها تحلیل رفته است و به پایان کار در رئال مادرید نزدیک است، هرچند که او در صورت کنار رفتن از میز قدرت بی شک در سمتی افتخاری فعالیت خواهد نمود.

 

پرز در آخرین فصول خود در باشگاه رئال مادرید تصمیم بزرگی گرفته است، او می خواهد ماموریت خود را در باشگاه سانتیاگو برنابئو به بهترین شکل ممکن به پایان برساند! می خواهد شاهکاری هنری را خلق نماید، رئال مادرید را به قله ای برساند که دستیابی به آن هرگز و هرگز از خاطر هیچکس نرود! پس آستین هایش را بالا زده است و وارد معرکه شده، او فعالیتش را خیلی پیش تر از این ها شروع کرده، پس منتظر باید بود، برای آتش بازی بزرگ رئال مادرید!

فلورنتینو پرز
فلورنتینو پرز

 

پرز در اولین اقدام خود بازمانده نسل کهکشانی ها را که دست بر قضا از محبوبیت بالایی در مادرید برخوردار است، نزد خود نگه داشت و در حوزه مربیگری او را پرورش داد و بر روی نیمکت تیم خود نشاند تا تجربیاتش را بیافزاید و او را با تیمی معمولی نسبت به آنچه خود در نظر دارد(کهکشانی های ۲) محک بزند، که زیدان نیز از این آزمون با سربلندی عبور کرد.

 

حالا که زیزو موفق و سربلند از آزمایش به بیرون آمده بود، پرز به سراغ برنامه بعدی خود رفت، گالیانی پیرمرد کهنه کار و بزرگ آث میلان صندلی اش در رئال مادرید رزرو شده بود! برای پروژه بزرگ کهکشانی های ۲!

زین االدین زیدان
زین االدین زیدان

 

پرز به خوبی از قدرت و روابط گالیانی با ستاره ها و جذب آنها با خبر بود، دست بر قضا با او دوستی بسیار نزدیکی دارد، پس چه کسی بهتر از او برای حضور در پروژه بزرگ کهکشانی های ۲؟ مردی که بزرگ ترین نقل و انتقالات آث میلان را انجام داد و بازیکنانی مانند : مارکو فان باسن، الساندرو نستا، آندره آ پیرلو، زلاتان ابراهیموویچ، کلارنس سیدورف ، کاکا و آندره ی شوچنکو و.. را به سن سیرو آورد، آیا نمی تواند مهره های بزرگ این روزهای فوتبال را به مادرید بکشاند؟ قطعا که می تواند!

 

پس پرز برنامه اش را در اختیار گالیانی قرار داد و مرد ایتالیایی قدرتمند روسونری ها برای این پروژه بزرگ اعلام آمادگی کرد! پرز حالا دیگر دست هایش را پشت سر خود گذاشته بود و نفسی راحت می کشید تا آخرین تصویر فوق العاده هنری را در رئال مادرید به ثبت برساند.

گالیانی
گالیانی

 

این بار بزرگ قطعا بر روی دوش گالیانی خواهد بود، خرید ستاره های بزرگی همچون پائولو دیبالا ، نیمار، کیلیان امباپه، رابرت لواندوفسکی، ادن هازارد و کیلیان امباپه کار سختی خواهد بود که پیر مرد کهنه کار فوتبال ایتالیا برای آن باید نام خود را پروژه کهکشانی ها به ثبت برساند!

 

گالیانی نیازی به اثبات خود ندارد و همه به قدرت او آگاه هستند، پس اگر بحث بر سر رابرت فرناندز بارسلونا بود قطعا همه به شک فرو می رفتیم! اما او گالیانی است! پس قطعا قادر به انجام آن خواهد بود، پروژه ای که یقینا خروجی های بزرگی را برای رئال مادرید به ارمغان خواهد آورد تا بازیکنان تاریخ انقضا گذشته شان همچون گرت بیل و کریم بنزما از این تیم کنار گذاشته شوند تا جا برای ستاره های بزرگ در راه، بیشتر باز شود!

پائولو دیبالا
پائولو دیبالا

 

پائولو دیبالا آرژانتینی از مهره های مد نظر پرز است که معتقد است او با هوش بالای خود یکی از بهترین مکمل ها برای رونالدو خواهد بود، او هرچه نباشد در فوتبال درگیرانه ایتالیا و نزد مکتب آلبی سلسته پرورش یافته است! پس او انتخاب بزرگی خواهد بود که رئال مادرید سخت به دنبال جذب آن خواهد بود.

هری کین
هری کین

 

هری کین در تاتنهام شخصیتی ماورایی از خود ارائه داده است و صحبت های بسیاری برای پیوستن او به رئال مطرح است، صحبت هایی که با آمدن گالیانی رنگ واقیعت را به زودی به خود خواهد گرفت تا مرد اول لندنی ها در لباس لوس بلانکوس به میدان برود.

نیمار
نیمار

 

نیمار از اهداف اصلی پرز است تا بتواند با خرید او هم به تیم خود کیفیت و قدرت بدهد و هم بارسلونا را دچار تحقیر نماید! پرز بسیار باهوش است! می داند که خرید نیمار قطعا بار روانی بسیاری را سوای از کیفیت بالای و به تیم اضافه خواهد کرد، پس قطعا اولین توصیه او به گالیانی خرید نیمار خواهد بود!

رابرت لواندوفسکی
رابرت لواندوفسکی

 

رابرت لواندوفسکی در لیست صید های بزرگ رئال مادرید باشد، صیدی که خود در دست های رئال مادرید قرار گرفته است و از همین حالا ابراز علاقه برای حضور در رئال مادرید کرده است، پیش از این نیز صحبت های بسیاری در ارتباط با حضور وی در سانتیاگو برنابئو مطرح بود، اما با در پروژه کهکشانی های ۲ او نقش اصلی را برای پرز بازی خواهد کرد که خریدش به نظر چندان کار مشکلی به نظر نمی آید، چرا که او از شرایط در بایرن مونیخ به هیچ وجه راضی نیست!

ادن هازارد
ادن هازارد

 

ادن هازارد نیز شرایطی مشابه لواندوفسکی دارد، او نیز بارها ابراز علاقه برای حضور در مادرید و کار کردن با زیدان کرده است، چرا که او علاقه شدیدی به زیدان دارد و این مسئله کار مدیریت رئال مادرید را برای جذب وی از مدیران سرسخت چلسی از همیشه آسان تر خواهد کرد!

کیلیان امباپه
کیلیان امباپه

 

کیلیان امباپه نابغه جوان فرانسوی باشگاه پاری سن ژرمن، از کودکی عاشق رئال مادرید بوده است، او زیدان را الگوی خود معرفی کرده است و در فصل نقل و انتقالات در انتظار حضور قدرتمند مدیران رئالی ها بود تا بتوانند رضایت وی را از باشگاه موناکو بگیرند که این امر با لابی گری ناصر الخلایفی به تعویق افتاد.

داوید دخیا
داوید دخیا

 

داوید دخیا از ۲ فصل پیش در راس برنامه های رئال مادرید بوده است تا پس از جدایی ایکر کاسیاس، خط دروازه مادریدی ها صاحب پرستیژ جدیدی شود، او حتی با پروازی اختصاصی در ثانیه های پایانی فصل نقل و انتقالاتی دو فصل پیش راهی باشگاه رئال شد و با باشگاه رئال مادرید قراردادی داخلی منعقد کرد، اما به دلیل آنکه پس از گذشت چند ساعت از آخرین مهلت پایانی فصل نقل و انتقالات این قرارداد باطل اعلام شد!

پیر امریک اوبامیانگ
پیر امریک اوبامیانگ

 

پیر امریک اوبامیانگ پسر گابنی باشگاه بورسیا دورتموند، از علاقمندان حضور در رئال مادرید بوده است که حتی در آستانه حضور در باشگاه بارسلونا نیز بوده است! اما به دلیل بی اهمیتی مدیران بلوگرانا ها او انگیزه ای مثال زدنی برای حضور در سانتیاگو برنابئو دارد تا پاسخ رفتار مدیران آبی اناری ها را بدهد! رئال مادرید نیز بسیار مشتاق است تا چنین بازیکنی را به خط حمله خود اضافه نماید، علی الخصوص که او حالا جز دشمنان بارسلونا محسوب می شود!

 

با تمام این تفاسیر باید این مسئله را هم در نظر گرفت که میزان مبلغ مد نظر باشگاه رئال مادرید برای خرید های فوق مبلغی بی سابقه و نجومی خواهد بود که شاید برای انجام آن کهشانی ها باید تمام سهام خود را به فروش برسانند تا بتوانند تیمی متحول شده را در اختیار بگیرند، احتمالات بسیاری در میان است، با توجه به اینکه آنها پروژه ورزشگاه جدید خود را نیز در دست دارند این عمل نیاز به یک معجزه دارد!

 

گالیانی مرد فوق العاده ای در امر نقل و انتقالات است، اما گالیانی تامین کننده هزینه های این نقل و انتقالات نخواهد بود! مگر آنکه گزینه های مادریدی ها تبدیل به حداقل ها شود و از میان ۸ گزینه مد نظرشان، تنها  به چند مورد بسنده نمایند!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار