مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

عذرخواهی ده روسی از بازیکنان سوئد

۳۰۲ Found

کیهیل: هنوز هم حس روزهای اول حضور در تیم ملی را دارم

الیور کان: ناراحت کننده است که بوفون را در جان جهانی نمی بینیم

۳۰۲ Found

ورود سیستم ویدئویی به فصل آینده لالیگا

اظهار نظر راموس در مورد آینده رونالدو در سانتیاگو برنابئو

ستاره دانمارکی تاتنهام در برنابئو؟

رقابت ۵۹ راس اسب در هفته دوم کورس پاییزه گنبد

گریزمان: آماده گلزنی در دربی مادرید هستم

ونتورا از سرمربیگری ایتالیا برکنار شد

کد خبر: 328000 | تاریخ انتشار: ۶:۰۸:۲۵ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

متاسفم! پایان غم انگیزی بود، متاسفم!


متاسفم! پایان غم انگیزی بود، متاسفم!

جان لوئیجی بوفون

جان لوئیجی بوفون

به گزارش ورزش ۱۱، تیم ملی ایتالیا شب گذشته در دیداری تراژدیک و بسیار تلخ در برابر سوئد با ناکامی روبرو شد تا در عین ناباوری از صعود به رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز بماند و جام لوئیجی بوفون ابر ستاره جهان فوتبال و آتزوری ها از دنیای فوتبال ملی  خداحافظی نماید.

 

جان لوئیجی بوفون با چشمانی اشک بار و بسیار ناراحت کننده پس از اتمام بازی هنگامی که اعلام کرد از دنیای فوتبال ملی خداحافظی کرده است اظهار داشت: بسیار اندوهگینم، متاسفم! از همه عذر می خواهم که در آخرین بازی ملی ام این اتفاق رخ داد و نتوانستیم به جام جهانی برویم! ای کاش خاطره ای بهتر از خود در دنیای فوتبال به جای می گذاشتم!

 

ما فرصت بزرگی را از دت دادیم، این فرصت برای من و تمامی کشور ایتالیا مهم بود، از اینکه نتوانستیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برویم اندوهگینم، این بزرگ ترین حسرت تاریخ فوتبال ملی من است! متاسفم!

جامپیرو ونتورا
جامپیرو ونتورا

 

ما برای صعودتمام توانایی خود را ارائه ندادیم، انرژی ما به اندازه کافی نبود! سوئد مانند دیدار گذشته بازی کرد و تمامی اتفاقات بد را نصیب ما کرد و اتفاقات خوب را سهم خود، آینده برای ایتالیا و فوتبال است! می روم تا جا برای دوناروما باز شود و او بتواند تجربه کسب نماید.

 

از همه هم بازی های خود متشکرم، از تمام مربیان و از تمام دوستانم، از تمامی آنهایی که در ۵ دوره جام جهانی گذشته مرا حمایت کردند، نمی توان تمام تقصیرات را به گردن ونتورا انداخت! یک تیم پیروز می شود و یک تیم شکست می خورد، شکست برای تمام تیم ایتالیا است!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار