طالبیان به دلیل نقص فنی از ادامه مسیر بازماند

بدترین خط حمله تاریخ رئال مادرید طی ۱۱ سال گذشته در فصل ۲۰۱۷/۱۸ رونمایی شد!

شمس قطعا روی نیمکت می‌نشیند/ بازی با تاسیسات حساسیت خاصی ندارد

۳۰۲ Found

حضور کشتی‌گیران در مناطق زلزله‌زده روحیه‌بخش بود

یک برابر است با سه

کرم‌زاده: حضور بانوان ایران در جام جهانی بسکتبال سه نفره اتفاق مهمی است

گزارش تمرین استقلال

توفیق اجباری برای سرمربی و بازیکنان جوان استقلال

سپیدرود با ۳ غایب مقابل ذوب‌آهن

زیدان: فوق‌العاده بازی کردیم و نمی‌توانم بازیکنانم را سرزنش کنم/ قرار نیست بارسلونا تمام امتیازات را جمع کند

شرایط جدید لیگ برتر برای ووشو مفید است/جزو مدعیان هستیم

کد خبر: 326775 | تاریخ انتشار: ۹:۲۵:۳۸ - شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

محمودی: با یک نامه و با تهدید دنبال تصاحب سهمیه آسیایى تراکتورسازی بودند/ سر سفر بیت‌المال نشسته‌اند و قوانین را زیر سوال می‌برند


محمودی: با یک نامه و با تهدید دنبال تصاحب سهمیه آسیایى تراکتورسازی بودند/ سر سفر بیت‌المال نشسته‌اند و قوانین را زیر سوال می‌برند

  • #تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
  • #کاظم محمودی

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازى تبریز گفت: هواداران باید در این روزهاى سخت دشمنان حقیقى تراکتورسازى را بشناسند؛ کسانى که با یک نامه تهدیدآمیز مى‌خواستند سهمیه آسیایى ما را تصاحب کنند.


کاظم محمودی درباره انتقادات انجام شده از باشگاه تراکتورسازی درباره جذب بازیکنان سرباز، عنوان کرد: این روزها شاهد انتشار برخی اظهارات عجیب از سوی افرادی هستیم که در حوزه‌های غیرمرتبط مداخله می‌کنند. آقایان به‌جای مسئولان، فرماندهان نیروهای مسلح و نظام وظیفه تصمیم‌گیری می‌کنند و قوانین را زیر سوال می‌برند، قانون جدید وضع و حتى محل خدمت بازیکنان سرباز را هم تعیین می‌کنند.

وی افزود: باشگاه‌های نظامى، بزرگ‌ترین خدمت را به بازیکنان جوان می‌کنند. من سال‌ها در این کشور فوتبال بازی کردم و طبیعتاً این شرایط را بهتر درک می‌کنم. اگر قرار باشد بازیکن در مهم‌ترین سال‌های زندگى حرفه‌ای خودش دوران خدمت را در پادگان سپرى کند، هیچ شانسى براى بازگشت دوباره به فوتبال نخواهد داشت، اما این امکان خیلى خوبى است که فوتبالیست‌ها مى‌توانند در باشگاه‌هاى اصیل، باسابقه و پرطرفدارى مثل تراکتورسازى، ملوان و فجرسپاسی دوران خدمت خود را سپرى کنند.

محمودی در واکنش به انتقاداتی مبنی بر اینکه «چرا سایر باشگاه‌ها حق جذب بازیکن سرباز ندارند؟»، تصریح کرد: ما که مثل آقایان خودمان را متولى تغییر قانون نمى‌دانیم. مگر شرایط همه باشگاه‌ها یکسان است؟ براى ما هم سوال است که چرا وقتى باشگاه‌هاى محبوب و پرطرفدار فوتبال کشور حق استفاده از کمک‌های دولتى را ندارند، باشگاه‌هاى صنعتى به‌راحتى از میلیاردها تومان بودجه مصوب کارخانه‌هاى دولتى که متعلق به همه مردم کشور است، استفاده مى‌کنند؟

سرپرست تیم تراکتورسای ادامه داد: به‌عنوان یک پیشکسوت این فوتبال سوال می‌کنم؛ اگر قرار است قانون اجرا شود و هیچ کمک مالى از سوى دولت به باشگاه‌ها نشود، چرا این قانون اختصاص به باشگاه‌هاى محبوب و مردمى دارد؟ در همین روزها که موضوع پرونده آسیایى و پرداخت بدهى‌ها مطرح شده، چرا نامى از باشگاه‌هاى صنعتى در بین بدهکاران نیست؟ چون این باشگاه‌ها سر سفره بیت المال نشسته‌اند و هر ساله از میلیاردها تومان بودجه مصوب استفاده مى‌کنند. تراکتورسازى با میلیون‌ها هوادار پرشور در سراسر کشور یک ریال کمک دولتى دریافت نمی‌کند و باید همه هزینه‌هاى خودش را از طریق حامیان مالى تامین کند. مصداق تبعیض همین است. اتفاقاً مشکلات امروز ما حاصل سیاست‌هاى باشگاه‌های صنعتى است که از محل درآمدهاى کارخانه‌هاى مرتبط قراردادهاى میلیاردى را در فوتبال رواج دادند.

محمودى گفت: هواداران باید در این روزهاى سخت دشمنان حقیقى تراکتورسازى را بشناسند؛ کسانى که با یک نامه تهدیدآمیز مى‌خواستند سهمیه آسیایى ما را تصاحب کنند، اما خوشبختانه تیرهای‌شان به سنگ خورد. آنهایی که بزرگى و جایگاه اجتماعى یک باشگاه محبوب را فراموش کرده‌اند و همچنان به دنبال تخریب وجهه تراکتورسازی هستند، باید بدانند مقابل میلیون‌ها هوادار پرشور ایستاده‌اند.

 

 

محمودی: با یک نامه و با تهدید دنبال تصاحب سهمیه آسیایى تراکتورسازی بودند/ سر سفر بیت‌المال نشسته‌اند و قوانین را زیر سوال می‌برند
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار