خلاصه بازی: اینتر ۰ (۵) – پوردنونه ۰ (۴)

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هادرسفیلد ۱ – چلسی ۳

دورتموند با مربی جدید طلسم ناکامی‌هایش را شکست

هادرسفیلد ۱ _ ۳ چلسی؛ برتری شیرهای لندن در خانه هادرسفیلد

خلاصه بازی: ماینتس ۰ – دورتموند ۲

تساوی آلکمار در شب گلزنی جهانبخش

۳۰۲ Found

چلسی مقتدرانه در زمین هادرسفیلد ۳ امتیاز گرفت

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

تساوی آلکمار در خانه زووله با گلزنی جهانبخش

صفحه نخست روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

کد خبر: 302824 | تاریخ انتشار: ۵:۴۶:۰۱ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

مدیر فنی نه، پشنهاد سرمربیگری دارم/ تیم قهرمان جهان را تحویل دادم


مدیر فنی نه، پشنهاد سرمربیگری دارم/ تیم قهرمان جهان را تحویل دادم

  • #بیژن مقانلو
  • #تکواندو
  • #تیم ملی تکواندو

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: استعفای من از تیم ملی در آن زمان به سود جامعه تکواندو بود و اگر بار دیگر پیشنهاد شود، با بررسی شرایط شاید دوباره بازگشتم.


بیژن مقانلو با بیان مطلب فوق به خبرنگار ورزشی گفت: زمانی که من از سرمربیگری تیم ملی استعفا دادم، فشارها روز به روز بیشتر می شد و در آن برهه حس کردم رفتن من می تواند برخی حواشی را از بین برده و تیم ملی به آرامش برسد که همین گونه نیز شد.

 

وی افزود: من در مدت چهار سال هدایت تیم ملی به تمامی افتخارات ممکن غیر از مدال المپیک دست پیدا کردم. تیم من سه سال در سطح اول تکواندو جهان حضور داشت، قهرمان جهان بود، قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی را فتح کرده و بیش از ۱۰۰ مدال در میدانهای معتبر کسب کرده بودیم. فقط در المپیک موفق نبودیم و آن هم دلیل داشت.

 

سرمربی پیشین تیم ملی ادامه داد: به قول فوتبالی ها به جای چهار گل، سه گل زدیم و آن گل به آن دلیل به ثمر نرسید که برخی ها نمی خواستند تکواندو ایران با هدایت من به مدال المپیک برسد. چرا که نمی خواستند کسی به غیر از خودشان در تکواندو ایران عملکرد موفقی داشته باشد. به هر حال هم به من و هم تکواندو ایران بد کردند.

 

مقانلو در مورد اینکه این برخی ها چه کسانی هستند؟ اظهار داشت: نیازی نیست نام شخص خاصی را ببرم، چهره این افراد با جامعه تکواندو ایران مشخص است. هدف من موفقیت تکواندو ایران است و برای این موضوع نیز سالها در غالب ورزشکار، مربی و سرمربی زحمت کشیدم و به هیچ قیمتی حاضر نیستم روزهای بدی برای آن متصور شوم.

 

وی در خصوص پیشنهاد مدیرفنی تیم ملی گفت: در این خصوص صحبتی با من نشده، ولی یکی از دوستان در مورد سرمربیگیری تیم ملی صحبتی با من کرد که در پاسخ گفتم باید شرایط را بررسی کنم. همانطور که گفتم تمام هم و غم من موفقیت تکواندوست و اگر ببینم که می توانم به تیم ملی کمک کنم، بازهم این مسئولیت را برعهده خواهم گرفت.

 

سرمربی پیشین تیم ملی در پایان گفت: در شرایط فعلی فقط برگزاری کلاسهای آموزشی در کشورهای مختلف را در دستور کار دارم. هفته آینده راهی مجارستان خواهم شد و در یک کلاس چهار روزه تجربیات و داشته های خود را انتقال خواهم داد.

مدیر فنی نه، پشنهاد سرمربیگری دارم/ تیم قهرمان جهان را تحویل دادم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار