مرتنز در رادار روخی بلانکو


مرتنز در رادار روخی بلانکو

دریس مرتنز

دریس مرتنز

به گزارش ورزش ۱۱، نشریات اسپانیایی تائید کرده اند که باشگاه اتلتیکو مادرید به دنبال خرید دریس مرتنز هافبک بلژیکی ناپولی است.

 

مرتنز اخیرا قرارداد خود با پارتنوپی را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرده است اما مبلغ پائین بند آزادسازی ۳۰ میلیون یورویی قرارداد او ممکن است باعث جدایی اش از ناپولی شود. به نقل از AS، دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید به شدت تحت تاثیر عملکرد فنی مرتنز قرار گرفته است و می خواهد برای فصل آینده او را در جمع یارانش داشته باشد. این مهاجم بلژیکی در ابتدای فوتبالش در پست وینگر چپ بازی می کرد اما با آمدن ساری به ناپولی او به پست مهاجم نوک منتقل شد و موفق شد نمایش درخشانی را در این پست از خود به نمایش بگذارد.

 

مرتنز ۳۰ ساله تا این لحظه از رقابتهای سری آ ایتالیا، ۱۲ گل و ۷ پاس گل را در طی ۱۸ بازی به ثبت رسانده است. البته اتلتیکو مادرید تنها مشتری مرتنز نیست و گفته می شود که بایرن مونیخ و بارسلونا هم به دنبال خرید این بازیکن هستند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است