۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

تصمیم هیات رئیسه برای حذف برنامه های اضافه

۳۰۲ Found

دشمنان ایران احمق هستند

مروارید سیاه شفر برای تقویت خط حمله استقلال

کد خبر: 336775 | تاریخ انتشار: ۶:۳۶:۴۵ - پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

مسیر استقلال برای تکرار معجزه


مسیر استقلال برای تکرار معجزه

استقلال نیم‌فصل را با اتفاقات خوبی به پایان برد. هم گل زد، هم برنده شد؛ هم رتبه‌اش تک‌رقمی شد و هم تعداد گل‌هایش دورقمی. با اتفاقات بازی سپاهان، شاگردان شفر با امید زیادی به تعطیلات نیم‌فصل خواهند رفت و رویاهای زیادی برای نیم‌فصل دوم خواهند داشت.
 
 
 
مثل فصل گذشته. استقلال در فصل گذشته هم بد شروع کرد و خوب تمام کرد. اگرچه نتایج استقلال این فصل قابل مقایسه با فصل گذشته نیست اما این تیم فقط دو امتیاز کمتر از استقلال پارسال دارد. استقلال فصل گذشته در حالی لیگ را به نیمه رساند که با تیم دوم جدول ۸ امتیاز فاصله داشت. شاگردان منصوریان توانستند این ۸ امتیاز را جبران کرده، نایب قهرمان شوند و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم بدست بیاورند.
 
 
 
استقلال این فصل هم با تیم دوم جدول یعنی پارس جنوبی ۹ امتیاز فاصله دارد یعنی فقط یک امتیاز بیشتر از فصل گذشته. استقلالی که پیش از این نشان داده یک بار توانسته این فاصله را جبران کند و نایب قهرمان شود حالا باز هم برای سهمیه آسیا و شاید حتی نایب قهرمانی نقشه خواهد کشید تا برای دومین سال متوالی معجزه‌اش را به نمایش بگذارد.
 
 
 
استقلال در روزهایی که با بحران عجیب گلزنی مواجه بود باقی ماندن رویاهایش با شروع نیم‌فصل دوم را بیش از همه مدیون عملکرد دفاعی‌اش است. گل نخوردن استقلال در ۵ بازی پایانی از سقوط این تیم به جایی که دیگر امیدی برای بازگشت نداشته باشد جلوگیری کرد.

خبر مسیر استقلال برای تکرار معجزه از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار