مسی: لوژنیکی بسیار زیبا و مدرن است/ موتکو: لوژنیکی امتحان خود را پس داد


مسی: لوژنیکی بسیار زیبا و مدرن است/ موتکو: لوژنیکی امتحان خود را پس داد

  • #جام جهانی روسیه ۲۰۱۸
  • #تیم ملی فوتبال آرژانتین
  • #تیم ملی فوتبال روسیه
  • #لیونل مسی

ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین ورزشگاه فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را بسیار زیبا و مدرن خواند.


به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، لیونل مسی درباره ورزشگاه لوژنیکی مسکو گفت: بسیار زیبا و مدرن است. سازماندهی بسیار خوبی نیز از سوی روس‌ها برای برگزاری بازی دوستانه در ورزشگاه لوژنیکی صورت گرفت. مشخص است که روسیه به خوبی مهیا شده است.

بازی دوستانه شب گذشته (شنبه) تیم‌های ملی فوتبال روسیه و آرژانتین با نتیجه یک بر صفر به سود یاران مسی پایان یافت. این بازی به نوعی اولین آزمایش ورزشگاه لوژنیکی مسکو پس از دوران بازسازی بود.

همچنین ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه که ریاست فدراسیون فوتبال این کشور و کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ را بر عهده دارد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: لوژنیکی با موفقیت اولین آزمون خود را در بازی بسیار سطح بالای روسیه و آرژانتین گذراند. این ورزشگاه فوق‌العاده است و جای خوبی برای تمرین و بازی محسوب می‌شود.

موتکو درباره بازی روسیه و آرژانتین هم گفت: آرژانتین سطح دیگری در فوتبال دارد، البته بازیکنان روسیه در نیمه‌اول با کمی ترس بازی کردند اما در نیمه دوم نظم بیشتری داشتند. گل را در دقایق پایانی روی یک اشتباه دریافت کردیم.

وی در خاتمه از برگزاری بازی دوستانه روسیه با برزیل در ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی در ورزشگاه لوژنیکی مسکو خبر داد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران یکی از تیم‌های صعودکرده به این رقابت‌ها است.

 

 

 

رو در رو (در این تورنمنت)


محتوای دیگر از این بازی

مسی: لوژنیکی بسیار زیبا و مدرن است/ موتکو: لوژنیکی امتحان خود را پس داد
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است