مسی لَدَیکُم، لا خُوف علیکم!


مسی لَدَیکُم، لا خُوف علیکم!

لیونل مسی

لیونل مسی

به گزارش ورزش۱۱، فوق ستاره آرژانتینی یک بار دیگر ارزش های خود را نشان داد و با هتریک در بازی مرگ و زندگی تیم ملی کشورش برای صعود به جام جهانی پاسخ محکمی به منتقدان داد.

آرژانتین بامداد امروز در حالی برابر اکوادور قرار گرفت که پیش از بازی با ۲۵ امتیاز در رده ششم قرار داشت و برای صعود باید  این بازی را می برد. نتایج گذشته آلبی سلسته در زمین اکوادور بر نگرانی آرژانتینی ها افزوده بود.

منتقدان لیونل مسی همواره از او انتقاد می کنند که نمی تواند آنچه را در بارسلونا انجام می دهد در تیم ملی نیز تکرار کند. در این بین برخی نیز از او حمایت کرده و معتقدند که مسی تنهاست و بازیکنان کناری او در تیم ملی ضعیف عمل می کنند. در پاسخ به این گروه منتقدان می گفتند بارسلونای این فصل نیز پس از فروش نیمار و شکست در بازی سوپرکاپ از نظر روحی خوب نبوداما مسی یک تنه بارسا را پیش برد و باید همین عملکرد را در تیم ملی نیز داشته باشد.

لیونل مسی با هت تریک در بازی شب گذشته آرژانتین را به جام جهانی رساند و به اولین بازیکنی تبدیل شد که در بازی های مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی به رکورد ۲۰ گل زده می رسد. آقای ثبت رکوردها رکوردی دیگر از خود بجای گذاشت تا نشان دهد چرا می گویند از سیاره ای دیگر آمده است.

ما مردمان خوشبختی هستیم که از سال ۲۰۰۴ تا کنون از شاهد بازی مسی در تیم بزرگسالان بارسلونا و پس از آن در تیم ملی آرژانتین بوده ایم. کسی که مثل هیچکس نیست. آرتیستی که نقش بازی نمی کند همین که خودش باشد کافیست، او هنرمند به دنیا آمده، خدا او را آفریده تا معنای فوتبال را به جهانیان نشان دهد.

آرژانتین و بارسلونا نیز چه سعادتمندند که او را دارند. حق با  آن گزارشگر عرب زبان بازی برگشت ال کلاسیکو فصل قبل لالیگا است که پس از زدن گل سوم بارسلونا در دقایق پایانی توسط مسی، خطاب به بارسایی ها فریاد می زد:

مسی لَدَیکُم، لا خُوف علیکم! (نترسید مسی رو دارید)
 

http://www.varzesh11.com/
 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است