۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: برنلی ۱ – استوک سیتی ۰

خلاصه بازی: وولفسبورگ ۱ – لایپزیگ ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – مونشن گلادباخ ۰

خلاصه بازی: هامبورگ ۱ – فرانکفورت ۲

خلاصه بازی: کریستال پالاس ۲ – واتفورد ۱

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اینتر ۰ (۵) – پوردنونه ۰ (۴)

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هادرسفیلد ۱ – چلسی ۳

کد خبر: 302975 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰:۰۵ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

مصاحبه تند علی کریمی در مورد حمید درخشان


مصاحبه تند علی کریمی در مورد حمید درخشان

علی کریمی

علی کریمی

به گزارش ورزش۱۱ و به نقل از خبرگزاری فارس، علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به صحبت‌های حمید درخشان اظهار داشت:

 

-

من تصمیم گرفته بودم که هیچ حرفی نزنم اما ظاهراً‌هرچه سکوت می‌کنم بعضی‌ها بیشتر حرف می‌زنند. من قبل از هرچیز از پیشکسوتان بزرگ پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم چون احساسم این است سکوتم بیشتر بر ابهامات اضافه می‌کند.

-

 

وی افزود:

 

-

من تا روزی که بودم بدون قرارداد تیم نفت تهران را تمرین دادم و زمانی هم که رفتم، حرفی نزدم. درواقع تیم زمانی تحویل شما آقای درخشان! شد که باید برای بازی سوپرجام با پرسپولیس، تیم استراحت می‌کرد و بلافاصله بعد از من هم شما به تیم اضافه شدید.

-

 

کریمی تصریح کرد:

-

الان هم برای چندمین مرتبه می‌گویم شما تیم را رها کردید و ۸-۷ روز بچه‌ها بدون تمرین ماندند که حتماً مقصرش هم من هستم. شما بهتر است درباره پرونده‌تان در کمیته اخلاق صحبت کنید. من منتظر مصاحبه‌تان هستم تا درباره دسته‌گل‌هایتان در تیم ملی نوجوانان حرف بزنم. بازهم با احترام به همه پیشکسوتان پرسپولیس، آقای درخشان! به شخص شما می‌گویم که اگر جرأت دارید، بازهم درباره من حرف بزنید چون من هم خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم آن‌وقت مشخص می‌شود چه کسی در این فوتبال باید کار کند.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر