غیبت ۲ مدافع آبی پوش و جلسه فنی شفر با بازیکنان

ترکیب رسمی تیم های پاری سن ژرمن و نانت اعلام شد

واکنش گرشاسبی به شایعه موافقت وزیر با استعفای طاهری

چرا سانچز برای گلزنی اینگونه بی تابی کرد؟

تاج: امارات و قطر هم به عربستان پیوسته‌اند تا در تهران بازی نکنند

آیا طاهری از کادر مدیریتی پرسپولیس کنار گذاشته شده است؟

۳۰۲ Found

جماعتی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود قرار گرفت

ادعای عجیب مارکا علیه رونالدو، او مشتری ندارد!

خلاصه بازی: آرسنال ۲ – تاتنهام ۰

شوک به میلان وارد شد؛ لی یونگ هونگ کلاهبردار است!

آرسن و آرسنال فاتح دربی لندن

کد خبر: 327232 | تاریخ انتشار: ۸:۰۷:۱۲ - یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

مصدومیت ایسکو، فرصتی برای نمایش کینه توزی های رونالدو؟


مصدومیت ایسکو، فرصتی برای نمایش کینه توزی های رونالدو؟

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

به گزارش ورزش ۱۱، کریستیانو رونالدو ابر ستاره رئال مادرید از همیشه تنها تر و گوشه گیر تر شده است، چرا که او از سوی هم تیم های خود حمایت نمی شود، حتی دوست های صمیمی او همانند سرخیو راموس به نوعی رو در روی وی قرار گرفته اند و دیگر آن حمایت همیشگی را از وی نمی کنند.

 

رونالدو اخلاق خاص خود را دارد، او مغرور است، اما برای تیم خود نهایت تلاشش را می کند! رونالدو اگر نتواند در هر بازی گلزنی کند آن شب برای او تلخ ترین شب عمرش خواهد بود! کریستیانو عطش پیروزی و گلزنی دارد، در این راه هیچکس را نمی شناسد و فقط چشمانش دروازه حریف را می بیند!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

او فصل ۲۰۱۷/۱۸ را در سوپر کاپ اسپانیا بسیار خوب شروع کرد و با کارت قرمزی که در دیدار رفت دریافت کرد و رفتاری که با داور بازی داشت، با محرومیت ۵ جلسه ای روبرو شد تا ۴ هفته ابتدایی لالیگا را از دست بدهد! کریستیانو در همان ۴ بازی از رقیب همیشگی خود سخت عقب افتاده بود؛ اما امیدوار بود که با حمایت هم تیمی های خود بتواند این فاصله را جبران نماید و تیم خود را بالا بکشد.

 

اما در نبود او، مارکو آسنسیو و ایسکو شدیدا با یکدیگر عجین شده بودند و کریستیانو  به دست فراموشی سپرده شده بود! آنها تیمی جدید را انگار برای خود ترتیب داده بودند و می خواستند ثابت نمایند که به هیچ کس وابسته نیستند و ستاره های دیگری نیز در رئال مادرید  وجود دارد.

ایسکو
ایسکو

 

اینکه بخواهند فرزند ارشد خانواده را به سادگی کنار بگذارند، در حیقیقت عملی ناشایست بود، اما فوتبال حرفه ای آن هم در باشگاهی بزرگ همچون رئال مادرید اگر نا آماده باشید هرگز خوب و بد نمی شناسد و شما محکوم خواهید بود!

 

رونالدو به میادین بازگشت، او نا آماده بود، اما در میانه میدان همچون گذشته دیگر حمایت نمی شد، کار به جایی کشید که رکوردی بی سابقه را در ۱۱ هفته ابتدایی رقابت های لالیگا از خود به جای گذاشت! تا با یک گل زده نشان از عمق فاجعه در خانواده رئالی ها بدهد.

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

رونالدو به نظر کینه توز می رسید، او در شادی گل بازیکنان تیم شرکت نمی کرد و گوشه و گیر تنها به میانه میدان نقل مکان می کرد تا سریعتر بازی را پیگری نماید..، این عکس العمل ها از رونالدو بی سابقه بود!

 

کریستیانو همانند ما حالا  می داند ایسکو مصدوم شده است، او حالا چه عکس العملی دارد؟ شاد است؟ این رفتار نیز همانند رفتاری که با او شد ناشایست است! اما همانگونه که پیش تر به آن اشاره کردیم، فوتبال حرفه ای خوب و بد نمی شناسد!

مارکو آسنسیو
مارکو آسنسیو

 

رونالدو حالا فرصت آن را دارد تا در نبود یکی از دو مهره باند آسنسیو و ایسکو ثابت نماید که این اتفاق از سوی این بازیکنان رهبری شده است تا او دیگر ستاره اول رئال مادرید نباشد، رونالدو با این رفتار خود را ثابت می کند، اما قطعا درون خانواده رئال مادرید را از همیشه آشفته تر خواهد کرد!

ایسکو و کریستیانو رونالدو
ایسکو و کریستیانو رونالدو

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار