خلاصه بازی: اینتر ۰ (۵) – پوردنونه ۰ (۴)

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هادرسفیلد ۱ – چلسی ۳

دورتموند با مربی جدید طلسم ناکامی‌هایش را شکست

هادرسفیلد ۱ _ ۳ چلسی؛ برتری شیرهای لندن در خانه هادرسفیلد

خلاصه بازی: ماینتس ۰ – دورتموند ۲

تساوی آلکمار در شب گلزنی جهانبخش

۳۰۲ Found

چلسی مقتدرانه در زمین هادرسفیلد ۳ امتیاز گرفت

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

تساوی آلکمار در خانه زووله با گلزنی جهانبخش

صفحه نخست روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

کد خبر: 303486 | تاریخ انتشار: ۱۵:۵۲:۲۲ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

معرفی قهرمانان تکواندو پسران کشور در پایتخت


معرفی قهرمانان تکواندو پسران کشور در پایتخت

  • #طلایی
  • #تکواندو
  • #خردسالان
  • #قهرمانی کشور
  • #پاینخت

بیست و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور خردسالان پسر با معرفی قهرمانان کشوری به میزبانی پایتختقهرمانان  به پایان رسید .


 

در روز پایانی بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرماني کشور خردسالان پسر و با برگزاري رقابت‌هاي فينال‌ نمایندگان تیم‌ها البرز (۲ بار)، گیلان (۲ بار) و فارس موفق شدند بر سکوی قهرمانی بایستند.

به گزارش ۱ ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین روز از بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشور خردسالان پسر از امروز (شنبه) با حضور ۲۷۹ تکواندوکار از ۳۰ استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

امروز (شنبه) و در روز پایانی اين رقابت‌ها تكواندوكاران اوزان زوج (۲۶-، ۳۰-، ۳۴-، ۳۸- و ۴۰+ کیلوگرم) رو در روی یکدیگر قرار گرفتند كه در پایان نمایندگان استان‌های البرز (۲ بار)، گیلان (۲ بار) و فارس موفق شدند عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب نمایند.

وزن دوم (۲۶- کیلوگرم):
۱- امیدرضا کریمی (البرز)
۲- امیرعلی مایلی (تهران)
۳- متین عابد رستمی (مازندران) و رضا قراخانی (زنجان)

وزن چهارم (۳۰- کیلوگرم):
۱- رضا نصیری (فارس)
۲- امیررضا حیدری (زنجان)
۳- محمدامین غیاثوند (قزوین) و یوسف قاسمی (تهران)

وزن ششم (۳۴- کیلوگرم):
۱- سبحان ولی‌زاده (گیلان)
۲- پارسا زارعی (فارس)
۳- امیرعلی ایلخانی (کرمانشاه) و امیرحسین اورجی (البرز)

وزن هشتم (۳۸- کیلوگرم):
۱- مهدی محمدی (البرز)
۲- علی پرماس (تهران)
۳- ابوالفضل قنبری (خوزستان) و شایان محمدی (کردستان)

وزن دهم (۴۰+ کیلوگرم):
۱- مجتبی علافیان (گیلان)
۲- صدرا مقدمی (آذربایجان‌شرقی)
۳- امید غلامی (قم) و امیرحسین رشحات (البرز)

از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار