در ظهر کشنده لیگ جزیره؛ شعله کینه های انقلاب صنعتی در آنفیلد زبانه خواهد کشید!

۳۰۲ Found

سوگوت: مذاکرات اوزیل با آرسنال روند خوبی دارد

هلند، این دلربای فوتبال را چه شده است؟

آرتورو ویدال از تصمیمش برای خداحافظی از بازی های ملی منصرف شد + ( عکس )

۳۰۲ Found

صفحه نخست روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۲۰ مهر

رویارویی پرسپولیس با تیم «شلخته» پیش از بازی با الهلال/ بازگشت کریمی به لیگ با پیکان

تدابیر ویژه بارسلونا برای بازگرداندن مسی و ماسکرانو به تمرینات این تیم

پیروزی غیرت در گام نخست با حضور طیبی

۳۰۲ Found

نارضایتی زلاتان ابراهیموویچ از امتیازش در FIFA 18

کد خبر: 303828 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲:۳۸ - یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

معروف: این مدال حاصل ۶ سال تلاش است


معروف: این مدال حاصل ۶ سال تلاش است

  • #تیم ملی والیبال ایران
  • #سعید معروف
  • #مسابقات جام قهرمانان قاره ها

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه برایمان مهم بود مسابقات را با پیروزی تمام کنیم، گفت: به این تیم افتخار می کنم، چون بهترین عملکرد تاریخ والیبال ایران را رقم زدیم.


سعید معروف در پایان آخرین دیدار ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان که سه بر یک فرانسه را شکست داد، افزود: تیم ملی والیبال ایران برای نخستین بار به مدال جهانی دست یافت. این مدال از آن جهت پر اهمیت است که والیبال ایران در رده سنی نوجوانان و جوانان صاحب مدال جهانی است، اما در رده بزرگسالان تاکنون مدال کسب نشده بود.

وی با یادآوری اینکه این مدال نخستین مدال جهانی تیم ملی بزرگسالان به شمار می رود، گفت: برای این مدال زحمات بسیاری کشیده ایم. از شش سال گذشته که وارد لیگ جهانی شده ایم، والیبال ایران پیشرفت کرد. در گذشته نتایج خوبی کسب کردیم، اما موفق به کسب مدال نشده بودیم. این مدال برایمان بسیار پر ارزش است. مردم ایران هم تیم ملی را با دنبال کردن نتایج همراهی و حمایت کردند. بدون کسب مدال یک پای ماجرا کم بود که امروز به آن رسیدیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به سئوالی درباره مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸، افزود: در حال حاضر می خواهیم این پیروزی و کسب مدال را جشن بگیریم و نمی خواهیم به سال آینده فکر کنیم، اما باید بگویم که در سال ۲۰۱۴ به مرحله فینال راه یافتیم اما در آنجا نتایج خوبی کسب نکردیم. به طور قطع با هدف برگزاری بازی های خوب و راهیابی به مرحله فینال پا به این رقابت ها خواهیم گذاشت. اما از الان چیزی مشخص نیست.

معروف در پایان در خصوص بازی ایران و فرانسه نیز گفت: می دانستیم که بازی طول خواهد کشید و در سطح بالایی هم برگزار خواهد شد. در تمام ست ها نتایج بسیار نزدیک بود. هر دو تیم امتیاز به امتیاز و پایاپای پیش رفتند. برای ما مهم بود که مسابقات را با پیروزی به پایان برسانیم و به مدال دست یابیم. خوشحالم و به تیم ایران افتخار میکنم. بهترین عملکرد خود را در تاریخ والیبال ایران رقم زدیم.

رو در رو (در این تورنمنت)


تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

محتوای دیگر از این بازی

معروف: این مدال حاصل ۶ سال تلاش است
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار