۳۰۲ Found

توقف لستر؛ برد پرگل سلتاویگو و هلاس‌ورونا نتایج آخرین دیدار های لیگ های معتبر اروپایی

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

آیا هرین کین را فصل بعد با پیراهن کهکشانی ها خواهیم دادیم؟

نبرد ۶ امتیازی‌ها در برنابئو / مچ‌اندازی سرحال‌ترین تیم‌های اروپا در اتحاد

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

۳۰۲ Found

آغاز هفته دهم لیگ برتر با نبرد تیم‌های پایین جدولی

گواردیولا: تیم های اسپانیایی چند سالی است در اروپا حکم رانی می کنند!

کلهر: پرسپولیس به معجزه نیاز دارد

وراتی: گروه سانینگ از وضعیت اقتاصدی مناسبی برخوردار است

هلاس‌ورونا برنده جدال تازه‌واردها شد

کد خبر: 312831 | تاریخ انتشار: ۶:۵۰:۳۴ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

معمای خروجی‌های استقلال در نیم فصل؛ انتخابی سخت پیش روی «شفر»


معمای خروجی‌های استقلال در نیم فصل؛ انتخابی سخت پیش روی «شفر»

  • #استقلال تهران
  • #نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران
  • #وینفرد شفر

با بازگشت محسن کریمی و بهنام برزای به استقلال معادلات بازیکنان ورودی و خروجی این تیم تغییر و کار «وینفرد شفر» سرمربی جدید آبی‌ها را برای دست بردن به لیست استقلال سخت کرده است.


 

لیست بازیکنان بزرگسال تیم فوتبال استقلال در ابتدای فصل تکمیل شد تا هیچ جای خالی در آن وجود نداشته باشد. بزرگسال حساب شدن محسن کریمی که قبل از فصل دست آسیب دیده‌اش را به تیغ جراحان سپرده بود، باعث شد تا مسئولان باشگاه برای بالانس کردن لیست بزرگسالانشان نام این بازیکن را از لیست خود خارج کنند تا در نیم فصل اول از همه داشته‌های خود استفاده ببرند.

وینفرد شفر سرمربی جدید آبی پوشان از هفته نهم هدایت این تیم را بر عهده گرفته و یکی از اصلی ترین وظایف او بالانس کردن لیست تیمش در نقل و انتقالات زمستانی است. از یک سو باید نام محسن کریمی به لیست اضافه شود و از سوی دیگر شفر از باشگاه درخواست کرده تا بهنام برزای را نیز به تیم بازگردانند. این نشان می‌دهد که در بدترین حالت ممکن آبی‌ها در نیم فصل دو ورودی دارند و لیست آنها هیچ جای خالی ندارد.

مجتبی جباری یکی از نفراتی است که احتمال خروجش از لیست این تیم زیاد است. او در آخرین روزهای حضور منصوریان در استقلال توسط اعضای هیات مدیره از حضور در تمرینات منع شد و تاکنون هم به تمرینات تیم بازنگشته است تا مشخص شود شانس او برای حضور مجدد در استقلال ضعیف است.

در این صورت لیست استقلال در قبال این تک خروجی‌اش با دو ورودی روبرو است. شفر ناچار است اگر کریمی و برزای را با هم بخواهد (که گویا می خواهد) روی نام دو بازیکنش قلم قرمز بکشد؛ دو بازیکنی که به احتمال زیاد یکی از آنها مجتبی جباری خواهد بود.

این که دومین بازیکن مازاد چه کسی خواهد بود، سئوالی است که پاسخ آن را عملکرد نفرات کنونی این تیم از الان تا پایان نیم فصل مشخص می‌کند. در واقع این موضوع باعث می‌شود تا رقابتی فشرده بین بازیکنان استقلال شکل بگیرد تا نامشان از لیست شفر در نیم فصل دوم خط نخورد.

همه این‌ها در صورتی است که شفر به بازیکن دیگری در پستی دیگر احساس نیاز نکند چرا که در این صورت تعداد خروجی های استقلال هم طبیعتا بیشتر خواهد شد.

معمای خروجی‌های استقلال در نیم فصل/ انتخابی سخت پیش روی «شفر»
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار