۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: برنلی ۱ – استوک سیتی ۰

خلاصه بازی: وولفسبورگ ۱ – لایپزیگ ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – مونشن گلادباخ ۰

خلاصه بازی: هامبورگ ۱ – فرانکفورت ۲

خلاصه بازی: کریستال پالاس ۲ – واتفورد ۱

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اینتر ۰ (۵) – پوردنونه ۰ (۴)

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هادرسفیلد ۱ – چلسی ۳

دورتموند با مربی جدید طلسم ناکامی‌هایش را شکست

کد خبر: 302528 | تاریخ انتشار: ۹:۲۶:۲۰ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

مهاجری: باید شکست مقابل تراکور سازی را فراموش کنیم و به ادامه راهمان در لیگ بیندیشیم


مهاجری: باید شکست مقابل تراکور سازی را فراموش کنیم و به ادامه راهمان در لیگ بیندیشیم

مهاجری

مهاجری

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل تسنیم، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی پدیده – سایپا در هفته ششم لیگ برتر ایران، اظهار داشت:

-

امیدوارم بازی فردا دیداری تأثیرگذار در آینده تیم ما باشد. بازی با سایپا سخت و نفس‌گیر است، چرا که دایی تیم خوبی جمع کرده و نتایج خوبی گرفته است. امیدوارم از امتیاز میزبانی استفاده کرده و پیروز شویم، چرا که لازم و ضروری است، نتیجه بگیریم. امیدوارم تلاش ما به گونه‌ای باشد که رضایت هواداران‌مان را جلب کند.

-

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با اشاره به شکست تیمش برابر تراکتورسازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی تصریح کرد:

-

دیدار سختی بود. پیش از گل حریف، بازی در کنترل ما بود، اما پیش از گل آنها که آفساید واضحی بود، خواب‌مان برد. حریف هم از موقعیت‌هایش استفاه کرد. فوتبال هم بازی استفاده از موقعیت‌هاست. ما نباید با این شکست همه چیز را از دسته رفته ببینیم. این شکست باید انگیزه بازیکنان را بیشتر کند. آنها نباید قافیه را ببازند. عقیده ما این است که نباید با یک پیروزی فکر کنیم به جایی رسیدیم و با یک شکست همه چیز را از دست رفته ببینیم.
مهاجری در مورد محروم و مصدومان تیمش برای دیدار مقابل سایپا تصریح کرد:
محروم نداریم، اما عبدالله حسینی و فریبرز گرامی مصدوم هستند.

-

 

وی در خصوص اعتراضش به داوری‌ها گفت:

-

کمیته و دپارتمان داوری تفاهم لازم را ندارند. جوان‌گرایی خوب است، اما به چه قیمتی؟! به قیمت اینکه سرنوشت یک تیم از بین برود؟! اگر داوران بازی با تراکتورسازی دقت می‌کردند و گل حریف را آفساید می‌گرفتند، بازی به وقت‌های اضافه کشیده می‌شد. در وقت‌های اضافه هم شاید اتفاقات دیگری رقم می‌خورد. اشتباهات داوری اجتناب‌ناپذیر است، اما طی شش هفته ما چندین بار متضرر شدیم و توان نداریم دوباره با اشتباهات داوری متضرر شویم. امیدوارم داوران دقت کافی داشته باشد و اشتباهات‌شان به حداقل برسد تا ما مربیان تمرکزمان بیشتر روی بحث فنی باشد.

قطعاً نیاز به جذب بازیکن داریم، اما بازیکن باکیفیت می‌خواهیم. بازیکنان زیادی را به ما معرفی کرده‌اند، اما همان‌طور که گفتم بازیکن باکیفیت می‌خواهیم که به توان فنی تیم اضافه کند. در حال حاضر، موردی مهیا نشده است که بار فنی ما را بیشتر کند.ITC این بازیکن رسیده و دو هفته‌ای است که با ما تمرین می‌کند. از این بازی می‌توانیم از اسماعیل نظر استفاده کنیم.

-
 

وی در مورد برنامه‌هایش برای استفاده از بازیکنان جوان گفت:

-

خوشبختانه تیم جوانان ما در لیگ برتر حضور دارد. در بحث امیدها هم تلاش می‌کنیم تا از سهمیه استانی خارج شده و به مسابقات کشوری راه پیدا کنیم. کار ما هماهنگی بین تیم‌های پایه و بزرگسالان است تا تمرینات هم‌سو با هم پیش برود. نمی‌توانیم به طور صد در صد این کار را انجام دهیم، اما بیشترین تلاش‌مان را خواهیم کرد. خدا را شکر بازیکنانی چون حسین مهربان از تیم پایه جذب بزرگسالان شده و در کنار ما حضور دارند.

-

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان همچنین خاطر نشان کرد:

-

دو بازیکن دیگر هم از رده جوانان جذب تیم ما شده‌اند. اینها به مرور در پروسه فصل به تیم اضافه می‌شوند. قصد داریم در کنار جوان‌گرایی و استفاده از بازیکنان باتجربه تیم خوبی برای سال‌های آینده داشته باشیم. همان‌طور که گفتم به طور صددرصد نه، اما قصد ما استفاده از بازیکنان تیم‌های پایه است.

-

 

مهاجری در پایان تصریح کرد:

-

تغییراتی در تیم ما ایجاد شده است. تغییر و تحولات هر جا باشد، تمرکز تیم کمی از دست می‌رود، اما ما سعی می‌کنیم تمرکز بازیکنان خود را حفظ کنیم تا همه توان‌شان را در مستطیل سبز بگذارند. من بارها گفتم که سیاه‌جامگان و پدیده متعلق به ما نیستند. این تیم‌ها متعلق به کل فوتبال مشهد هستند. امیدوارم هر کس به این تیم‌ها می‌آید، به گونه‌ای عمل کند که فوتبال مشهد به آرامش برگردد.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر