مهاجری: جای برانکو بودم برای تماشای بازی به ورزشگاه می‌آمدم


مهاجری: جای برانکو بودم برای تماشای بازی به ورزشگاه می‌آمدم

مهاجری

مهاجری

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از تسنیم، رضا مهاجری پس از دیدار رده‌بندی تورنمنت چهار جانبه جام شهدا، اظهار داشت: بازی خوبی مقابل پارس جنوبی داشتیم. از بنیاد شهید تشکر می‌کنم که این مسابقات برگزار شد. ما مدیون کسانی هستیم که خون‌شان را داده‌اند. وقتی اسم شهدا می‌آید، باید عیار مسابقات بالا باشد یا بازی‌ها در شهرستان‌ها برگزار شود. اگر این دیدارها در مشهد یا جم برگزار می‌شد، استقبال خوبی می‌شد. نقس کار خوب هم خوب بود. چمن ورزشگاه هم خوب بود و امکانات خوبی داشت.

وی در مورد حضور آنالیزور تیم فوتبال در ورزشگاه گفت: طبیعی است که کسی از پرسپولیس در ورزشگاه حضور داشته باشد، من اگر جای برانکو بودم، خودم در ورزشگاه حضور پیدا می‌کردم تا آنالیزورم، چون هفته دیگر با هم بازی داریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص اعتراضش در پایان بازی گفت: نفس بردن در این مسابقات اهمیتی ندارد. بعد از پایان نود دقیقه گفتم که تیم‌ها را به صورت مشترک سوم اعلام کنید تا نفس کار حفظ شود.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است