مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته


مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

مهمترین اخبار 8 ساعت گذشته

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

کریستیانو رونالدو به دنبال شکار آخر خود، راهی روسیه خواهد شد!

اختصاصی | تیم ملی پرتغال با برتری مقابل سوئیس در آخرین دیدار دور مقدماتی، به صورت مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کرد و حالا کریستیانو رونالدو به دنبال فتح مهم ترین جام دوران فوتبالش، عازم روسیه خواهد شد.

 

چگونگی سید بندی مرحله پلی آف جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه اروپا

با اتمام دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه اروپا، چهره نه تیم صعود کننده به جام جهانی مشخص شد و چهار سهمیه دیگر این قاره با برگزاری دیدارهای پلی آف مشخص خواهند شد. در این گزارش به بررسی چگونگی سید بندی دیدارهای پلی آف منطقه اروپا خواهیم پرداخت.

 

بلژیک ۴_۰ قبرس؛ بلژیکی ها در آخرین دیدار خود هم پیروز شدند

اختصاصی | در آخرین بازی از مرحله مقدماتی گروه I تیم ملی بلژیک که از پیش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کرده بود در دیدار برابر قبرس موفق شد با نتیجه پر گل به پیروزی برسد.
 

یونان ۴_۰ جبل الطارق؛ یونانی ها عازم پلی آف شدند

اختصاصی | در آخرین بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تیم های ملی یونان و جبل الطارق به مصاف هم رفتند که تیم ملی یونان موفق شد در این دیدار به برتری برسد.
 

فرانسه ۲_۱ بلاروس؛ خروس ها چمدان هایشان را برای سفر به روسیه بستند

اختصاصی | در آخرین هفته از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا تیم های ملی فرانسه و بلاروس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیداار با برتری فرانسوی ها همراه بود.
 

پرتغال ۲_۰ سوئیس؛ رونالدو و یارانش مستقیم راهی روسیه شدند

اختصاصی | تیم های ملی پرتغال و سوئیس در دیداری که تکلیف تیم های صعود کننده به جام جهانی و پلی آف این تورنومنت را مشخص می کرد از گروه B به مصاف هم رفتند که تیم ملی پرتغال موفق شد به پیروزی برسد.

 

هلند ۲_۰ سوئد؛ لاله های نارنجی بردند اما به پلی آف نرسیدند

اختصاصی | تیم های ملی پرتغال و سوئد در دیداری حساس و سرنوشت ساز در آخرین هفته از مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره اروپا به مصاف هم رفتند که تیم ملی هلند موفق شد در این دیدار به برتری برسد
 

آخرین شرایط آرژانتین و مسی قبل از دیدار سرنوشت ساز با اکوادور، در راه رسیدن به روسیه

اختصاصی | در آخرین هفته از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آمریکای جنوبی تیم های ملی اکوادور و آرژانتین در دیداری که از اهمیت بالایی برای آرژانتینی ها بر خوردار است به مصاف هم می روند.
 

تصمیم نهایی گرفته شد؛ بارسلونا در لا لیگا خواهد ماند

اختصاصی | با تصمیم فدراسیون فوتبال کاتالونیا، حتی در صورت جدایی این ایالت از کشور اسپانیا، باز هم بارسلونا در لا لیگا به کارش ادامه خواهد داد.
 

کوتاهترین و بلند قدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس

اختصاصی | پس از وقفه ای که به علت برگزاری دیدارهای ملی بوجود آمد، رقابتهای هفته هشتم لیگ برتر انگلیس از هفته آینده آغاز خواهد شد. به همین مناسبت گزارشی از بلندقدترین و کوتاه قامت ترین بازیکنان حاضر در این رقابتها پرداخته ایم.
 

روسیه ۱_۱ ایران؛ تساوی شاگردان کی روش در مقابل میزبان جام جهانی

اختصاصی | امشب تیم های ملی روسیه و ایران در کازان روسیه در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ خاتمه یافت.
 

ایران ۴_۰ آلمان؛ غرش یوزهای نوجوان ایرانی، آلمان را لرزاند

اختصاصی | تیم ملی نوجوانان ایران عصر امروز در دومین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی نوجوانان ۲۰۱۷ هندوستان، به مصاف آلمان رفت و در پایان موفق شد حریف نامدار خود را برتری پرگل ۴_۰ از پیش رو بردارد و صدرنشین گروه C این رقابتها شود.

 

اتفاقی جالب و نادر در جریان دیدار استرالیا و سوریه + عکس

دیدار برگشت استرالیا و سوریه در چهارچوب دیدارهای مقدماتی جام جهانی منطقه آسیا، عصر امروز برگزار شد که این در حاشیه این دیدار اتفاقی جالب و نادر پیش آمد که باعث اعتراض شدید سوری ها شد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است