کد خبر: 322618 | تاریخ انتشار: ۲۳:۰۵:۳۲ - سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

مورینیو: پنالتی زدن بلیند تصمیم مستقیم خودم بود


مورینیو: پنالتی زدن بلیند تصمیم مستقیم خودم بود

خوزه مورینیو

خوزه مورینیو

به گزارش ورزش ۱۱، تیم فوتبال منچستر یونایتد در اولین شب از هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا توانست در با ارائه یک بازی برتر بنفیکا را شکست دهد و به چهارمین پیروزی پیاپی خود دست یابد. شیاطین سرخ با وجود کسب هر ۱۲ امتیاز ممکن هنوز نتوانسته اند جواز حضور در مرحله حذفی را قطعی کنند و این برای سرمربی قرمز های منچستر عجیب به نظر می رسد.

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش گفت:

-

بعد از چهر برد هنوز نتوانسته ایمئ صعودمان را قطعی کنیم و این بسیار خنده دار است به هر حال باید سعی کنیم تا از دو دیدار باقی مانده حداقل یک امتیاز کسب کنیم تا به مرحله حذفی برسیم. وظیفه من هدایت کردن تیم است و به همین خاطر هم پول می گیرم بگذارید کارشناسان در مورد بازی نظر بدهند.

-

وی در ادامه افزود:

-

از بازیکنانم حسی فراتر از رضایت دارم، بازیکنان زیادی را عوض کرده ام و از این که بازیکنانی داریم که محصول آکادمی باشگاه اند  (اسکات مک تومینای) بسیار خوش حالم، این که پنالتی دوم را بلند زد تصمیم من بود. پنالتی زن اول تیم آنتونی مارسیال است او یک بار پشت توپ ایستاد و آن را از دست داد ولی برای ضربه پنالتی دوم او در ترکیب نبود تا مسئولیت زدن پنالتی دوم را به بلیند بدهم.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار