۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

زیدان: لیگ هنوز تمام نشده و ما تا پایان خواهیم جنگید

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

دی فرانچسکو: ناینگولان یک ابر قهرمان حقیقی است

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

خلاصه بازی: بایرلورکوزن ۲ – لایپزیگ ۲

پیروزی یاران قوچان نژاد و انصاری فرد در لیگ هلند و یونان

۳۰۲ Found

کد خبر: 328482 | تاریخ انتشار: ۷:۱۳:۰۱ - چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

موقعیت متزلزل سامره در رفسنجان/ سه بازی سه شکست متوالی


موقعیت متزلزل سامره در رفسنجان/ سه بازی سه شکست متوالی

  • #تيم مس رفسنجان
  • #علی سامره
  • #لیگ دسته اول فوتبال

تیم فوتبال مس رفسنجان با هدایت علی سامره سومین شکست متوالی خود را در لیگ دسته اول پذیرا شد تا شرایط این تیم به مرز بحران نزدیک شود.


آخرین باری که تیم مس رفسنجان طعم پیروزی را در لیگ دسته اول چشید به هفته دهم این مسابقات باز می گردد. شاگردان علی سامره در هفته دهم توانستند همنام کرمانی خود را با یک گل مغلوب کنند تا پیروزی شیرین و دلچسبی را به دست آورده باشند. اما شاید آن روز کمتر کسی فکر می کرد که این آخرین پیروزی رفسنجانی در لیگ دسته اول باشد.

 

شاگردان سامره پس از آن پیروزی سه بار در هفته های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم به میدان رفتند که حاصل این ۳ بازی، ۳ شکست متوالی بود. ۳ شکستی که دو باخت آن در خانه این تیم رقم خورد.

 

مس رفسنجان ابتدا در هفته یازدهم در قائمشهر پذیرای شکست سنگین ۳ بر یک مقابل نساجی شد، سپس آنها در خانه مقابل برق جدید شیراز تن به شکست ۲ بر یک دادند و در هفته سیزدهم نیز در حالی که نیمه نخست را با برتری ۲ بر صفر مقابل بادران به پایان رساندند، در نیمه دوم این بازی سه بار تسلیم حریف شدند تا سومین شکست متوالی این تیم شکل گرفته باشد.

 

ثبت سومین شکست متوالی تیم مس و ادامه روند نزولی آنها نارضایتی شدید هواداران این تیم را در بر داشت تا جایی که برای نخستین بار علی سامره در شهر خود با اعتراض هواداران روبرو شده و عده‌ای از هواداران تیم مس خواهان جدایی مربی بومی تیم شان شوند.

 

شرایط در تیم مس رفسنجان خیلی مناسب نیست تا جایی که منابع نزدیک به این تیم معتقدند سامره شرایط مستحکمی روی نیمکت آن ندارد و در صورتی که روند این تیم در هفته‌های آینده تغییر نیابد، هر احتمالی در این تیم وجود دارد.

 

تیم مس رفسنجان در پایان هفته سیزدهم لیگ دسته اول کشور با ۱۴ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد و در هفته چهاردهم نیز خارج از خانه به مصاف تیم پایین جدولی صبای قم خواهد رفت. دیداری که شاید در سرنوشت مردان نیمکت نشین این تیم بی تاثیر نباشد.

موقعیت متزلزل سامره در رفسنجان/ سه بازی سه شکست متوالی
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار