دایی: باید کار را در نیمه اول تمام می کردیم

مصدومیت پائولینیو چندان جدی نیست

۳۰۲ Found

فرشاد احمدزاده از بازی بعدی محروم شد

خلاصه بازی: لگانس ۰ – رئال مادرید ۱

لگانس ۰_۱ رئال مادرید؛ پیروزی شاگردان زیدان در خانه لگانس

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

لگانس ۰ – رئال مادرید ۱ ؛ کمی شادی بعد از کابوسِ لالیگا

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

۳۰۲ Found

دخیا: از پوشیدن پیراهن منچستر حس غرور دارم

کد خبر: 305742 | تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷:۲۱ - پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

میثاقیان: این برد را به گسترشی ها تبریک می گویم


میثاقیان: این برد را به گسترشی ها تبریک می گویم

اکبر میثاقیان

اکبر میثاقیان

به گزارش ورزش  11و به نقل تسنیم، اکبر میثاقیان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل گسترش فولاد در هفته هفتم لیگ برتر ایران اظهار داشت: حرفی ندارم. ما بازی را باختیم. دیدید که چقدر موقعیت گل داشتیم. به گسترش فولاد تبریک می‌گویم.

وی در ادامه افزود: ما این بازی را به خودمان باختیم و بازی همیشگی خود را انجام ندادیم. حدود ۲۰ موقعیت گلزنی داشتیم اما فایده‌ای نداشت. گسترش فولاد هم خیلی خوب دفاع کرد و در نهایت پیروز شد. دقیقاً همان بازی را که ما در خانه حریفان ارائه دادیم، گسترش فولاد مقابل ما به نمایش گذاشت.

سرمربی سیاه‌جامگان در پاسخ به این پرسش که آیا برای نتیجه نگرفتن این تیم در خانه، مشکلی مقابل سیاه‌جامگان وجود دارد یا خیر، گفت: مشکل خاصی نیست. فوتبال همین است و یک هفته می‌بریم و یک هفته می‌بازیم. در این مسابقه تمرکز لازم را نداشتیم، بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم و در شرایط همیشگی نبودیم. اگر در فوتبال ۹ نفر بدوند شاید ببرید، اما امروز چهار پنج نفر از بازیکنانم دویدند. البته این باخت را خودم گردن می‌گیرم.

میثاقیان درباره نیمکت‌نشینی محمد ناصری، دروازه‌بان سیاه‌جامگان و پیام ملکیان تصریح کرد: هر کسی خوب باشد، در ترکیب اصلی بازی می‌کند. نوبت بازی به ناصری هم می‌رسد. اگر در هفته‌های آینده عین‌افشار را در ترکیب اصلی قرار ندهم و ناصری دروازه‌بان اصلی ما باشد، می‌گویید چرا عین‌افشار را در ترکیب اصلی نگذاشته‌ای؟!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار