۳۰۲ Found

خلاصه بازی: تولوز ۰ – بوردو ۱

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

خلاصه بازی: ایبار ۱ – لگانس ۰

نتایج بازی های امشب فوتبال اروپا؛ پیروزی بوردو ، ایبار و بورنموث و شکست هامبورگ

خلاصه بازی: بورنموث ۲ – برایتون ۱

۳۰۲ Found

هروی: امیدوارم باز هم امانتدار خوبی باشم

گلهای بازی: هانوفر ۲ – هامبورگ ۰

صفحه نخست روزنامه های ورزشی شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

صعود هانوفر به صدر جدول بوندس لیگا

رضاییان: افتخارات پارس جنوبی مقطعی نبوده و نیست

کد خبر: 303066 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰:۰۵ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

میثاقیان: وقت تلف نکردیم، اسم‌مان بد در رفته!


میثاقیان: وقت تلف نکردیم، اسم‌مان بد در رفته!

  • #میثاقیان
  • #تراکتورسازی
  • #تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مدعی شد، تیمش توانایی شکست تراکتورسازی را داشته است و در عین حال از کسب نتیجه تساوی در این بازی ابراز رضایت کرد.


اکبر میثاقیان پس از تساوی خارج از خانه یک – یک تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی کردن در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز با تیمی مانند تراکتورسازی که ترکیب جوانی دارد، سخت است. با این وجود می‌توانستیم ببریم، اما کار خدا بود که در دقایق پایانی گل بخوریم و مساوی کنیم.

وی در ادامه افزود: بازی برای ما در نیمه دوم سخت شد و در صحنه گل هم اگر مدافع ما کمی عقب‌تر بود می‌توانست توپ را دفع کند. درست است میرهانی هاشمی اشتباهاتی در این دیدار داشت، اما تک گل‌مان را به ثمر رساند و یکی از بهترین‌های تیم ما بود. چهار الی پنج بازیکن ما برای اولین بار بود که در چنین جوی بازی می‌کردند، اما کم نیاوردیم و با انرژی بازی کردیم. دست بازیکنانم درد نکند. از عملکرد آنها راضی هستم و مساوی هم نتیجه بدی نبود.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌رسد تیم او در لحظاتی از بازی اُفت محسوسی داشته است، گفت: روز گذشته هم گفتم که بازی سختی مقابل تراکتورسازی خواهیم داشت ضمن اینکه یکی از بازیکنان ما هم مصدوم شد و کار را برای‌مان سخت کرد. تراکتورسازی تیم قابل احترامی است و من برای این تیم احترام زیادی قائلم، اما کار با جوانان سخت است. تیم ما هم شبیه همین تیم است و باید صبور باشیم.

«تراکتورسازی نیمه نخست فقط یک موقعیت گل داشت»، میثاقیان با بیان این جمله درباره وقت تلف کردن دروازه‌بان تیمش و شعارهایی که هواداران علیه او سر دادند، تصریح کرد: اتفاق خاصی نبود. فکر نمی‌کنم تیم من وقت تلف کرده باشد و بازیکنانم بی‌دلیل زمین خورده باشند. اسم ما بد در رفته است، وگرنه همان‌طور که دیدید ما بازی خوبی ارائه کردیم.

رو در رو (در این تورنمنت)


تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

محتوای دیگر از این بازی

میثاقیان: وقت تلف نکردیم، اسم‌مان بد در رفته!
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار