۳۰۲ Found

مطالبات مهاجم هندوراسی دردسر جدید پرسپولیس

ناواس به قلمرو ۱۰ دروازه بان تاریخ کهکشانی ها پیوست

پشت پرده ۲۰۰ هزار یورویی که برای قرارداد گولچ گرفته شد

اطلاعیه کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل

اتلتیکو مادرید ۱ _ ۰ بتیس؛ شاگردان سیمئونه رتبه سوم را از کهکشانی ها پس گرفتند

۳۰۲ Found

باخت آمکار در حضور ۵۵ دقیقه ای عزت اللهی

کلوپ: از نتیجه راضی نیستم

منچستریونایتد ۱ _ ۲ منچسترسیتی؛ سیتیزن ها فاتح دربی شهر منچستر

رسمی؛ ترکیب بارسلونا و ویارئال اعلام شد

غیبت اینیستا فرصتی مناسب برای دنیس سوارز

کد خبر: 303233 | تاریخ انتشار: ۶:۱۳:۳۷ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

میدان جهانی مادرید هدف اصلی است/ با حداکثر سهمیه به توکیو می‌رویم


میدان جهانی مادرید هدف اصلی است/ با حداکثر سهمیه به توکیو می‌رویم

  • #تیم ملی کاراته
  • #شهرام هروی
  • #سرمربی تیم ملی کاراته
  • #کاراته

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: نفرات برتر مسابقات جهانی سال ۲۰۱۸ به صورت مستقیم برای حضور در المپیک کسب سهمیه می کنند و می‌خواهیم در مادرید بهترین نتیجه را کسب کنیم.


 

شهرام هروی با بیان مطلب فوق افزود: سال آینده میلادی به عنوان یکی از پرترافیک ترین سالها پیش رو کاراته ایران است. به همین دلیل برای حضور در هر رویدادی برنامه ای خاص داریم و گام به گام به رقابتهای مهم قهرمانی جهان خواهیم رسید.

 

وی افزود: ۷ مرحله لیگ جهانی کاراته وان، قهرمانی آسیا، بازیهای آسیایی و در نهایت قهرمانی جهان باعث شده تا با حساسیت بیشتری برنامه ریزی کنیم و مطمئن هستم با حمایتی که طی این مدت پیشکسوتان، قهرمانان و در کل خانواده پرافتخار کاراته ایران از تیم ملی داشته اند، می توانیم خاطره شیرین لینز را در مادرید تکرار کنیم.

 

هروی ادامه داد: از مسئولان فدراسیون بخصوص محمد صادق فرجی تشکر می کنم که بازهم به بنده و همکارانم اعتماد کرد و مسئولیت هدایت تیم ملی را تا پایان رقابتهای قهرمانی جهان به بنده و تیم کاری ام واگذار کرد. بی شک این حمایت خود سرآغازی است بر تلاش مضاعف برای رسیدن به موفقیت های بیشتر که بدون همراهی خانواده کاراته امکان پذیر نیست.

 

سرمربی تیم ملی در مورد برنامه های خود برای ادامه کار هم گفت: بعد از پایان مسابقات رده های سنی جهان در تنریف اسپانیا، از اواخر آبان ماه با دعوت از نفرات رنکینگ دار، اردوهای تیم ملی را آغاز می کنیم. کار اصلی ما از «کاراته وان» پاریس در بهمن ماه آغاز می شود. نگاه ما به کاراته وان ها در کنار کسب بهترین رنکینگ، حکم تدارک تیم ملی برای حضوری موفق در میدان جهانی و بازیهای آسیایی را دارد.

 

وی ادامه داد: بر اساس آخرین برنامه ای که فدراسیون جهانی اعلام کرده، کاراته کاهایی که سکوی جهانی را در مسابقات مادرید کسب می کنند، به صورت مستقیم برای حضور در المپیک سهمیه دریافت می کنند. همین موضوع باعث شده تا نگاه ویژه ای به این مسابقات داشته باشیم. ما باید با بهترین آمادگی بدنی و روحی به اسپانیا برویم و بهترین نتایج را کسب کنیم تا با رسیدن به مدالهای با ارزش، سهمیه های خوبی را نیز کسب کنیم. در کنار رقابتهای جهانی، ۷ مرحله لیگ جهانی بیشترین امتیاز برای رنکینگ و کسب سهمیه را دارد؛ ضمن اینکه در آخرین پیکارهای قاره ای منتهی به المپیک نیز طلایی ها مجوز مستقیم سفر به توکیو ۲۰۲۰ را بدست می آورند.

 

هروی به مسابقات لیگ هم اشاره کرد و گفت: سوپر لیگ کاراته در بهترین زمان ممکن و از همه مهمتر در سطح فنی بسیار خوبی برگزار شد که می تواند در کنار اردوهای تیم ملی، یک میدان تدارکاتی بسیار خوب برای کاراته کاها باشد. هفته اول این رقابتها نشان داد که تنور کاراته ایران همیشه داغ است.

 

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: کاراته ایران مدتهاست به ثبات بسیار خوبی دست پیدا کرده و این مدیون همفکری و همدلی خانواده بزرگ کاراته و البته یک مدیریت منسجم در راس فدراسیون است و امیدوارم بتوانیم با این حمایت و این ثبات بهترین نتایج را که در شان کاراته ایران باشد را کسب کنیم.

میدان جهانی مادرید هدف اصلی است/ با حداکثر سهمیه به توکیو می‌رویم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار