۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

یاران عبادی‌پور شکست خوردند

خلاصه بازی: بایرن مونیخ ۳ – سلتیک ۰

۳۰۲ Found

پسر شفر برای آنالیز حریفان به ایران آمد + عکس

گلهای بازی: چلسی ۳ – آ اس رم ۳

خلاصه بازی: اندرلخت ۰ – پاری سن ژرمن ۴

بارسلونا ۳_۱ المپیاکوس؛ پیروزی قاطع آبی اناری های ۱۰ نفره برابر یاران انصاری فرد

گلهای بازی: بارسلونا ۳ – المپیاکوس ۱

کونته: از تلاش و مسئولیت پذیری بازیکنانم راضی ام اما از نتیجه نه

کد خبر: 304154 | تاریخ انتشار: ۶:۴۳:۱۰ - دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نامه ی اعتراضی باشگاه تراکتور سازی نسبت به داوری ها به دست سازمان لیگ رسید


نامه ی اعتراضی باشگاه تراکتور سازی نسبت به داوری ها به دست سازمان لیگ رسید

تراکتور سازی _ سیاه جامگان

تراکتور سازی _ سیاه جامگان

به گزارش ورزش ۱۱، پس از اتمام دیدار دو تیم تراکتور سازی و سیاه جامگان از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران که با نتیجه یک بر یک تساوی خاتمه  یافت باشگاه تراکتور سازی نامه ای اعتراضی نسبت به عملکرد ضعیف داور این دیدار به سازمان لیگ فوتبال کشور ارسال کرد.

 

در این نامه آمده است:

-

به گزارش سایت رسمی باشگاه تراکتور سازی محمد جواد پاینده مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی با اعلام این خبر گفت:بازبینی فیلم مسابقه با سیاه جامگان نشان می دهد که متاسفانه اشتباهات تاثیرگذار داوری موجب تغییر نتیجه این مسابقه شده است.

پاینده اضافه کرد:پس از بررسی فیلم مسابقه اعتراض رسمی باشگاه به اشتباهات تاثیرگذار داوری آماده شده و به همراه فیلم بازی در اختیار مسئولین محترم سازمان لیگ قرار می گیرد.

مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی در خصوص صحنه های بحث برانگیز داوری این بازی گفت:واضح ترین اشتباه که بدون دیدن فیلم بازی هم قابل تشخیص بوده صحنه خطای مسلم پنالتی روی فرزاد حاتمی است که در داخل محوطه جریمه سیاه جامگان در نیمه دوم سرنگون شد و بازبینی تصویر وقوع خطای پنالتی را به وضوح نشان می دهد. مورد بعدی اشتباهی است که پیش از صحنه گل سیاه جامگان روی داد و منجر به ثبت گل تیم میهمان شد. تصاویر کاملا گویا است که توپ از خط طولی زمین خارج می شود در حالی که کمک داور متاسفانه تعادل خودش را لحظاتی از دست داده و نمی تواند صحنه را ببیند. همین توپ چند ثانیه بعد منجر به کرنر و در نهایت گل تیم سیاه جامگان می شود که طبیعتا کرنر و گل نادرست بوده است.

پاینده همچنین اظهار داشت:بررسی دقیق صحنه های مسابقه در هر دو نیمه نشان می دهد که متاسفانه حداقل ۹ دقیقه در هر دو نیمه بازی متوقف بوده و البته بیشتر این زمان به مصدومیت بازیکنان تیم میهمان اختصاص داشته است در حالی که وقت اضافه اعلام شده در هر دو نیمه به مراتب کمتر از این زمان بوده است.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار