رونالدو دقیقا در زمین چه می کند؟

مودریچ سانتیاگو برنابئو را ترک می کند؟!

۳۰۲ Found

مصدومیت شدید سرخیو راموس در دربی مادرید!

نمره خوب آزمون در مصاف با آرسنال

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

زیدان: لیگ هنوز تمام نشده و ما تا پایان خواهیم جنگید

کد خبر: 328362 | تاریخ انتشار: ۲۲:۱۳:۳۱ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نتایج سایر دیدارهای پلی آف و دوستانه


نتایج سایر دیدارهای پلی آف و دوستانه

بلژیک - ژاپن

بلژیک – ژاپن

به گزارش ورزش۱۱ ، دنیای فوتبال امشب شاهد بازی های پلی آف صعود به جام جهانی و همچنین دوستانه زیادی در نقاط مختلف دنیا بود.

از چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آفریقا در حالی که تیم های راه یافته به جام جهانی از این قاره پیش از مشخص شده اند دو دیدار برگزار شد که در آن ها سنگال ۲ بر ۱ ازسد آفریقای جنوبی گذشت و برکینافاسو ۴ بر ۰ میهمان خود کیپ ورد را در هم کوبید.

در چارچوب رقابت های دوستانه کره جنوبی در خانه برابر صربستان به تساوی ۱ بر۱ رسید. چین در خانه ۴ بر ۰ به کلمبیا باخت. امارات ۱ بر ۰ ازبکستان را شکست داد. گابن و بوتسوانا به تساوی بدون گل رسیدند. قطر برابر ایسلند به نتیجه تساوی ۱ بر ۱ رسید.

هلند از غایبان بزرگ جام جهانی در خانه رومانی به پیروزی ۳ بر ۰ رسید. مجارستان ۱ بر ۰ کاستاریکا را شکست داد. الجزایر ۳ بر ۰ جمهوری آفریقای مرکزی را مغلوب کرد. ولز و پاناما به تساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند. بلژیک با یک گل ژاپن را شکست داد و اتریش موفق شد  با نتیجه ۲ بر ۱ اروگوئه را بدرقه کند.
 

http://www.varzesh11.com/

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر