۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هندوراس ۰ – استرالیا ۰

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

خلاصه بازی: فرانسه ۲ – ولز ۰

گلهای بازی: پرتغال ۳ – عربستان ۰

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: لهستان ۰ – اروگوئه ۰

ونتورا: در سن سیرو به دنبال جبران هستیم

کد خبر: 314538 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۷:۲۶ - پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نتایج کامل دیدارهای امروز جام جهانی ۲۰۱۷ نوجوانان در هندوستان


نتایج کامل دیدارهای امروز جام جهانی ۲۰۱۷ نوجوانان در هندوستان

جام جهانی 2017 نوجوانان

جام جهانی ۲۰۱۷ نوجوانان

به گزارش ورزش ۱۱،  مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۷ نوجوانان هندوستان، عصر امروز با برگزاری چهار دیدار از گروه های A و B این رقابتها پیگیری شد که با نتایج بدست آمده، تیم های غنا و کلمبیا از گروه A و پاراگوئه و مالی از گروه B جواز حضور در مرحله حذفی این رقابتها را بدست آوردند.

 

در گروه A این رقابتها غنا موفق شد با چهار گل از سد هندوستان میزبان رقابتها عبور کند و کلمبیا نیز با نتیجه ۳_۱  ایالات متحده آمریکا را شکست داد. در پایان دور مقدماتی این گروه سه تیم غنا، کلمبیا و آمریکا شش امتیازی شدند اما به دلیل تفاضل گل بالاتر غنا و کلمبیا، این دو تیم به مرحله بعد صعود کردند و آمریکا از دور رقابتها حذف شد.

 

همچنین دیدارهای گروه B این رقابتها نیز با انجام دو دیدار پیگیری شد و طی آن مالی با نتیجه ۳_۱ نیوزلند را شکست داد و پاراگوئه هم با همین نتیجه از سد ترکیه گذشت. در پایان دیدارهای این گروه پاراگوئه و مالی به ترتیب با ۹ و ۶ امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند و نیوزلند و ترکیه هر کدام با یک امتیاز با این رقابتها خداحافظی کردند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر